هر صحنه سکس نیلوفر سفید، رتبه بندی شده است

آیک همه جا حاضر تنها قانون طبیعی است نیلوفر سفید کائنات. می‌توانید در هر صحنه هولناک جنسی، بویی از آن را بگیرید – هیجان و ناراحتی، میل و ناامیدی، عرق و بوی ضعیف آرانچینی دزدیده شده. فصل دوم زمانی اتفاق می‌افتد که یک طنز اجتماعی تصمیم می‌گیرد یک بیکینی سیاه و سفید بخرد و تبدیل به یک فیلم هیجان‌انگیز جنسی شود.

پیچ و تاب طرح هیچ کس در حال آمدن ندید؟ هر یک نیلوفر سفید صحنه جنسی ثابت می کند که درام HBO در حال حاضر شیدا است. این ایده زمانی به ذهن خالق مایک وایت رسید که او در حال جستجو در هتل ها بود. پس از بازدید از کاخ سن دومنیکو – صومعه بازسازی شده در تائورمینا، ایتالیا که در نهایت فصل دوم فیلمبرداری شد – وایت تصمیم گرفت که پس‌زمینه مناسبی برای کاوش در سیاست جنسی باشد.

قسمت ششم: هارپر و کامرون

از نظر فنی، این صحنه جنسی فرافکنی است که در ذهن رنج‌دیده اتان اسپیلر (ویل شارپ) پخش می‌شود. اما ممکن است حقیقتی در توهمات پارانوئید او وجود داشته باشد. در طول فصل، اتان به این فکر می‌کند که همسرش هارپر (اوبری پلازا) با دوست دانشگاهی‌اش کامرون (تئو جیمز) خیانت می‌کند. در فصل ماقبل آخر، او تصور می کند که آنها روی یک میز وصل می شوند، و قبل از اینکه ایتان متوجه شود برای پوشاندن این بی احتیاطی مسابقه می دهد.

وایت گفت: «این به من این ایده را داد که بیشتر روی حسادت جنسی و زنا و خیانت و یک نوع اپرا بیشتر از مسخره‌های اتاق خواب تمرکز کنم…» NPR. “محل به نوعی دستم را مجبور کرد.”

و صادقانه بگویم، آیا می توانید اتان را به خاطر احساس خطر سرزنش کنید؟ در لحظاتی به نظر می رسد که کامرون در حال اغوای هارپر است. کامرون در قسمت اول جلوی هارپر لباسش را در می آورد. بعداً با او شوخی سبک می کند و آشکارا تمایل خود را برای دوست داشتن او اعتراف می کند. در هر مرحله، او از راه خود خارج می شود تا با لاس زدن بازیگوش با نگاه خونسرد و قضاوت آمیز او روبرو شود. و به نظر می رسد هارپر در ازای آن به تدریج با کامرون گرم می شود. انگیزه های اساسی آنها مبهم است. کامرون شاید از اغواگری به عنوان یک بازی قدرت برای نشان دادن تسلط بر اتان استفاده می کند. هارپر شاید با پیشرفت های کامرون در یک استراتژی برای افشای رفتار فریبنده، معاملات تجاری مشکوک و خیانت آشکار او بازی می کند. هر نگاهی بین هارپر و کامرون معنادار است. این که آیا این هوس است یا نفرت در چشمان آنها باید دید.منبع

قبل از اینکه تنش جنسی در فینال پیش رو به اوج برسد، به این رتبه بندی قطعی صحنه های جنسی فراموش نشدنی این فصل نگاه کنید.