هر آنچه در مورد فصل دوم «Minx» می دانیم

این نمایش، اگر به نحوی به اینجا برخورد کرده اید و نمی دانید WTF در مورد آن صحبت می کنم، یک کمدی تخیلی در محل کار در مورد یک روزنامه نگار فمینیست است که دریافته است که بهترین راه برای انتشار مقالات رادیکال خود، راه اندازی اولین مجله وابسته به عشق شهوانی است. برای خانم ها. این باعث می شود که او جهان بینی فمینیستی خود را گسترش دهد و در مسیر موفقیت خود مرتکب اشتباهات زیادی شود. حالا برو تماشاش کن، به اینجا برگرد، و من به تو می‌گویم که ما در مورد آن چه می‌دانیم Minx sفصل 2.

اولین چیزها اول، این است میکس دریافت فصل 2؟

به جرات می توان گفت که افلیا لویباند و جیک جانسون با تمام شکوه و شکوه سینه پر موی خود برای فصل دوم سریال باز خواهند گشت. میکسو جیک آن تصویر را در بالا پست کرد که می توانید صندلی اوفلیا را نیز ببینید، بنابراین تایید می شود. باید امیدوار باشیم که ایدارا ویکتور، جسیکا لو، لنون پرهام، مایکل آنگارانو و اسکار مونتویا نیز بازگردند.

انجام داد میکس می گذارم بیشتر بخواهی؟ این به نوعی کل موضوع است، درست می گویم خانم ها؟ سریال مکس HBO مملو از آزادی جنسی، بحث‌هایی درباره فمینیسم، عاشقانه‌های اداری، و بیشتر از آنچه که تصور می‌کردید در دهه 70 مد است. مثل این است که آنها می دانستند که همه ما کوتاهی مو انجام می دهیم و این inspo را در یک بشقاب سرو می کنند با چند کمدی باورنکردنی به عنوان غذای اصلی.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

چه کسی در میکس بازیگران برای فصل 2 باز می گردند؟

ایموجی بادمجان را در اینجا قرار دهید: میکس طبق گفته ها، برای فصل دوم به HBO Max برمی گردد ضرب الاجل. وو الن راپاپورت، مجری برنامه گفت: «همه ما در Minx از واکنش پرشور مخاطبان در سراسر جهان که تیک تاک اد و هواداران ما را در یک تمدید قرار داده اند، شگفت زده شده ایم. ضرب الاجل. “اینم موی سینه، بلوزهای پاپیونی بیدمشکی و برهنه های خوش سلیقه در فصل 2.”

و خوشبختانه فیلمبرداری سریال شروع شده است.

هنوز خبری در مورد زمان وجود ندارد میکس برگشتن. من فکر می‌کنم بهار آینده، در سال 2023، یک سال بعد از فصل 1. آن‌ها می‌توانند وحشیانه پیش بروند و برخی از اپ‌ها را زودتر رها کنند… اما از ژوئن 2022، هیچ اطلاعیه‌ای برای انتخاب بازیگران فصل 2 یا پست‌های IG درباره آن‌ها وجود نداشته است. در صحنه فیلمبرداری، می توانم بگویم که حداقل یک سال خواهد بود.منبع

جیک جانسون به تازگی این پست را منتشر کرده است، و صادقانه می‌توانم بگویم که هرگز از دیدن شخصی در لباس‌های شیک دهه 70 خوشحال نبودم.

یکی از بازیگران که ممکن است تیلور زاخار پرز، بازیگری که در نقش مدل و معشوقه جویس، شین برودی بازی کرد، به دلایل برنامه ریزی نمی تواند برگردد. میکس، زیرا او قرار است در نقش الکس کلرمونت دیاز در اقتباس سینمایی از قرمز، سفید و آبی سلطنتی.

کی خواهد شد میکس فصل 2 قبلاً به اینجا رسیده اید؟