“هری و مگان” عکس های کمیاب جدید از آرچی و اولین کلیپ لهجه اش را به اشتراک گذاشتند

هری درباره فرزندانش و اهمیت دفاع از همسرش در برابر رفتارهای نژادپرستانه گفت: «پسر، دخترم، و فرزندانم از نژادهای مختلف هستند و من واقعاً به این موضوع افتخار می‌کنم. وقتی بچه های من بزرگ می شوند و در این لحظه به عقب نگاه می کنند و به من رو می کنند و می گویند “در این لحظه چه کردی؟” من می خواهم بتوانم به آنها پاسخ بدهم.»

اما آنها همراه با اولین کلیپ از صحبت کردن آرچی با لهجه زیبای آمریکایی خود، نگاهی نادر به زندگی فرزندانشان ارائه کردند. اولین جشن تولد آرچی، مگان و آرچی با هم در دوران بارداری اش با لیلی، و هری در حال مسخره کردن با آرچی از جمله عکس هایی بود که در قسمت اول به اشتراک گذاشته شد. سلام! کلیپ آرچی را دارد که در اینجا صحبت می کند (او می گوید، از غروب خورشید در Montecito، CA، “خب، همه چیز تمام شد، زیبا”)، و همچنین می توانید آن را در قسمت اول مشاهده کنید. هری و مگان در نتفلیکس اینجا.

مگان مارکل و شاهزاده هری با فرزندانشان

مگان و هری در قسمت دوم تجربیات خود را به عنوان فرزندان طلاق لمس کردند، در حالی که هری به غرور خود از داشتن فرزندان مختلط اشاره کرد و اینکه چقدر برای او مهم بود که از پوشش و رفتار نژادپرستانه با دوست دخترش مگان سخن بگوید. روزنامه های انگلیسی

در سه قسمت اول مجموعه مستند نتفلیکس، هری و مگانمگان مارکل و پرنس هری به این نکته اشاره کردند که در مورد فرزندانشان، آرچی 3 ساله و لیلی 1 ساله، زیاد حرف نزنند تا از حریم خصوصی آنها محافظت کنند.

در کل، هری در شروع سریال گفت که لیلی و آرچی روزی می توانند تماشا کنند، که این داستان او و مگان با هم است. «این یک داستان عاشقانه عالی است. احمقانه ترین چیز این است که من فکر می کنم این داستان عاشقانه تازه شروع شده است.» می‌دانی، او هر چیزی را که می‌دانست، آزادی که داشت، قربانی کرد تا در دنیای من به من بپیوندد. و خیلی زود پس از آن، تمام چیزهایی را که می‌دانم قربانی کردم تا به او در دنیای او بپیوندم.»منبع

نتفلیکس

مگان مارکل و شاهزاده هری با فرزندانشان

هری گفت: «آنچه برای ما دو نفر مهم است این است که مطمئن شویم همان اشتباهاتی را که شاید والدینمان مرتکب شده اند تکرار نکنیم.

مگان با انعکاس تجربه خود افزود: «فکر می‌کنم دوران کودکی هرکسی چیزهای زیادی است که با خود به زمان حال می‌آوری». به خصوص زمانی که شما محصول طلاق هستید.

نتفلیکس

مگان مارکل با آرچی

نتفلیکس

مگان مارکل و شاهزاده هری با فرزندانشان

نتفلیکس

مگان مارکل و شاهزاده هری با فرزندانشان

نتفلیکس

مگان مارکل و شاهزاده هری با فرزندانشان

مگان در ابتدای سریال گفت: «ما واقعاً آگاه بوده‌ایم که تا جایی که می‌توانیم از بچه‌هایمان محافظت کنیم و همچنین نقشی را که آنها در این خانواده واقعاً تاریخی بازی می‌کنند، درک کرده‌ایم.

مگان نیمه سیاه است و او در این سریال گفت که تا زمانی که در بریتانیا بود و به طور علنی با هری ملاقات کرد هرگز متوجه رفتار متفاوتی نشد. او گفت: «اینکه یک اقلیت باشی اما از اول به عنوان یک اقلیت رفتار نکنی، بسیار متفاوت است. بدیهی است که در حال حاضر، مردم از نژاد من بسیار آگاه هستند، زیرا زمانی که من به بریتانیا رفتم، آن را به یک مسئله تبدیل کردند، اما قبل از آن، بیشتر مردم با من مانند یک زن سیاه پوست رفتار نمی کردند.

او و مگان، که والدینشان هر دو در دوران کودکی از هم جدا شدند، همچنین می‌خواستند دید بهتری نسبت به ازدواج به آنها بدهند.

نتفلیکس

نتفلیکس