هری استایلز یک بازیگر گردن است

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اما اول، جزئیات. پلیس منکه برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و امروز در آمازون پرایم ویدیو راه اندازی شد، یک مثلث عشقی را در سال های جوانی و بزرگتر دنبال می کند و نقش گروه جوان را هری استایلز (تام)، دیوید داوسون (پاتریک) و اما کورین بازی می کنند. (ماریون). تام و پاتریک عاشق هم هستند، اما اینجا برایتون، انگلستان، در دهه 1950 است و همجنس گرا بودن غیرقانونی است. تام با ماریون ازدواج می کند تا از او در برابر موشکافی که به عنوان یک مرد همجنسگرا با آن روبرو می شود محافظت کند. این یک فیلم آرام و غم انگیز پر از نگاه هایی است که در اتاق های شلوغ و لحظات صمیمی دزدیده شده در حالی که دیگران به آن نگاه نمی کنند.

شاید به این دلیل است که هری یکی از بزرگترین ستاره های پاپ جهان است و هری که ما در کنسرت هایش روی صحنه می بینیم، هری که ساییده و شیار می کند و باسنش را تکان می دهد، و بله، حتی گردنش را حرکت می دهد تا سعی کند بهترین نشانه ها را در آن پیدا کند. جمعیتی از صحنه 360 درجه او در نهایت همان هری است که اینجا می بینیم. الاغ او به معنای واقعی کلمه حاضر به ترک است.

اشتباه نکنید من عاشق هری استایلز هستم. من می خواهم هری استایلز به عنوان یک بازیگر موفق شود. و ببینید، من بیشتر از هر کس دیگری از محوریت شغلی قدردانی می کنم. فکر می کنم هنوز امیدی به او وجود دارد. اما هری، پسر من، لطفا گردنت را استراحت بده. شما به فیزیوتراپی نیاز خواهید داشت، و همه ما برای دریازدگی به درامامین نیاز داریم.منبع

اگر هنوز فیلم را ندیده‌اید، می‌توانید کمی از آنچه را که من در مورد آن صحبت می‌کنم در دقیقه اول این فیلم ببینید.

اما بعد از آن هری استایلز وجود دارد که سعی می‌کند یک اجرای آرام را مطابق با فیلم ارائه دهد، اما یک مشکل بزرگ وجود دارد: او فقط با گردن و گردن خود بازی می‌کند. منظور من از آن این است که به جای اینکه به کسی با چشم یا صورتش واکنش نشان دهد، سرش را تقریباً بی وقفه بین افراد و اشیا می چرخاند. من برای شما یک مثال می زنم. صحنه ای در فیلم وجود دارد که در آن تام و پاتریک در یک موزه در حال خیره شدن به یک اثر هنری هستند. این صحنه ای است که احساسات فزاینده آنها را نسبت به یکدیگر تثبیت می کند، حتی اگر واقعاً نمی توانند آشکارا در مورد آنها صحبت کنند. در طول یک مکالمه دقیقه‌ای، هری آنقدر سرش را به جلو و عقب حرکت می‌دهد که من فقط با تماشای اجرای او دچار شلاق شدم. من مدام می خواستم فریاد بزنم “بی حرکت باش!!!” در صفحه نمایش

من امروز شما را در اینجا جمع کردم تا در مورد یک موضوع بسیار مهم بحث کنید. این بسیار مهم است که حتی ممکن است به امنیت ملی مربوط شود (شوخی) اما هنوز. موضوع آقای هری ادوارد استایلز و مهارت های بازیگری اوست. تماشای هری در فیلم جدیدش پلیس من مرا به تجلی آورد: مرد یک بازیگر گردن است. بله، این اصطلاحی است که من ساخته ام. و بله، منظورم را توضیح خواهم داد.