هری استایلز و اولیویا وایلد: جدول زمانی کامل رابطه

اکتبر 2020: DWD فیلمبرداری را آغاز می کند

هری استایلز و اولیویا وایلد در 15 مارس 2022 در لندن دیده می شوند.

نیل ماکفورد

منبع این زوج سر صحنه فیلمبرداری فیلم وایلد با هم آشنا شدند نگران نباش عزیزم در اکتبر 2020 پس از اینکه خواننده «همانطور که بود» به جای شیا لابوف به عنوان بازیگر اصلی در مقابل فلورانس پیو به کار گرفته شد. طبق منابع متعدد، رابطه آنها به سرعت تبدیل به “عاشقانه” شد و بقیه تاریخ است.

15 مارس 2022: این زوج دست در دست هم به لندن می روند.

به گفته منبعی که با مردم، رابطه آنها در صحنه فیلمبرداری شکوفا شد DWD. این منبع در آن زمان گفت: «آنچه به عنوان یک دوستی نزدیک شروع شد، به سرعت عاشقانه شد. «همه آمدن آن را دیدند. در زمان استراحت، او نمی توانست دور بماند و از تریلر او بازدید کرد.

4 ژانویه 2021: عکس ها استایلز و وایلد که با هم در مراسم عروسی شرکت می کنند، در فضای مجازی منتشر می شوند. یک منبع گفت مردم“آنها با دوستان خود محبت داشتند، دست در دست هم گرفتند و بسیار خوشحال به نظر می رسیدند. آنها چند هفته ای با هم قرار گذاشتند.» این جفت همچنین در حال بازگشت به خانه خود در لس آنجلس با چمدان خود عکس گرفته شده است.

یک چیزی که می توانیم در مورد رابطه اولیویا وایلد و هری استایلز بگوییم این است که قطعاً این اتفاق افتاده است! این کارگردان 38 ساله و ستاره 28 ساله پاپ، چه فکر می‌کنید که آنها یک زوج روابط عمومی بودند که برای فروش بلیت‌های سینما با هم متحد شده‌اند، در طول زندگی عاشقانه‌شان سر صحنه خبرهای زیادی را به خود اختصاص دادند.

نزدیک به دو سال بعد، این زوج در حال «وقفه‌گذاری» هستند، اما ممکن است تصمیم آن‌طور که در ابتدا گزارش شده بود، متقابل نبوده باشد. از آن درام بازیگری گرفته تا دعوای ادعایی با سس سالاد، در اینجا جدول زمانی کاملی از رابطه هری استایلز و اولیویا وایلد آمده است.

11 سپتامبر 2020: اعلام شده است که هری استایلز جایگزین شیا لبوف در فیلم اولیویا وایلد خواهد شد. نگران نباش عزیزم به دلیل “تضادهای برنامه ریزی”. برای همه درامایی که بعداً رخ داد، اینجا را کلیک کنید.

وایلد همچنین در مورد بازیگری استایلز سر می‌زند DWD برای او ووگ کاور استوری، گفت که او “رقص پیروزی کوچکی انجام داد” زمانی که او رسماً امضا کرد. او گفت: “از نظر من، او بسیار مدرن است، و من امیدوارم که این اعتماد به نفس به عنوان یک مرد که هری دارد – واقعاً عاری از هر گونه اثری از مردانگی سمی – نشان دهنده نسل او و بنابراین آینده جهان باشد. من فکر می‌کنم که او از بسیاری جهات از آن دفاع می‌کند و آن را رهبری می‌کند. بسیار قدرتمند و فوق‌العاده است که ببینیم کسی در موقعیت خود قرار دارد و معنای مردی با اعتماد به نفس را دوباره تعریف می‌کند.»

نوامبر 2020: وایلد اعلام می کند که او و نامزد هفت ساله اش، جیسون سودیکیس، در ابتدای سال از هم جدا می شوند. یک منبع گفت: “این کار دوستانه بود و آنها به یک روال زندگی مشترک بزرگ تبدیل شده اند.” مردم. «فرزندان اولویت و قلب روابط خانواده هستند.» این زوج سابق یک پسر هشت ساله به نام اوتیس و یک دختر پنج ساله به نام دیزی دارند.