هری استایلز و اولیویا وایلد از هم جدا شدند

در اخبار جمعه شب که ممکن است انتظارش را نداشتید، اولیویا وایلد و هری استایلز از هم جدا شدند. به‌طور مشخص‌تر، به گفته منابع متعددی که با آن‌ها صحبت کرده‌اند، آنها در حال «وقفه‌ای» از رابطه تقریباً دو ساله خود هستند مردم.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

یکی از منابع می گوید: “او هنوز در حال تور است و اکنون به خارج از کشور می رود. او روی بچه هایش و کارش در لس آنجلس تمرکز دارد.” “این یک تصمیم بسیار دوستانه است.”

نه هری و نه اولیویا هنوز درباره جدایی خود صحبتی نکرده اند، اما حدس می زنم با ما همراه باشید!

هری و اولیویا “هنوز دوستان بسیار صمیمی هستند”، اما یکی دیگر از منابع داخلی می گوید که “در حال حاضر، آنها اولویت های متفاوتی دارند که آنها را از هم دور می کند.”

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

جدایی اولیویا و هری در میان تور مطبوعاتی فوق‌العاده پرتنش و کثیف برای نگران نباش عزیزم، که در آن آنها تلاش کردند تا روی فرش های قرمز نزدیک یکدیگر نمانند.

و بر اساس چشم‌های ما، به نظر می‌رسد که این جدایی اخیراً اتفاق افتاده است – بیشتر به این دلیل که اولیویا چند هفته پیش در کنسرت هری وین هری دیده شد.