هرآنچه در مورد «نیلوفر سفید» فصل 3 می دانیم

فصل بعدی این برنامه تحسین شده گروه جدیدی از مهمانان را در یک استراحتگاه متفاوت سفید نیلوفر آبی دنبال خواهد کرد. هالیوود ریپورتر. فصل یک و دو به ترتیب در هاوایی و سیسیل اتفاق افتاد.

ممکن است هنوز پاسخ «چه کسی این کار را انجام داد» (یا حتی «چه کسی مرد») در فصل دوم ندانیم، اما برای شروع پیش‌بینی درباره فصل سوم هرگز زود نیست.

پیش فرض چیست؟

HBO

فقط دو شخصیت از فصل یک به فصل دوم راه پیدا کردند – تانیا کولیج و گرگ هانت از جان گریس – پس ما شاید برای چهره های جدید در فصل سه. هنوز هیچ خبری در دست نیست که آیا کولیج، که دوست وایت نیز هست، بازخواهد گشت. (اگرچه حدس می‌زنم اگر به ما بگویند کمی اسپویل خواهد بود.)منبع

این خبر چند هفته پس از پخش فصل دوم منتشر می شود که در آن مگان فاهی، هیلی لو ریچاردسون، اوبری پلازا و تئو جیمز و همچنین جنیفر کولیج تکرار نشدنی که برای ایفای نقش تانیا در فصل اول برنده جایزه امی شد. .

فیلم معمایی قتل HBO Max موفق شد نیلوفر سفید برای فصل سوم تمدید شد هالیوود ریپورتر در 18 نوامبر تایید شد.

در اینجا همه چیزهایی است که در مورد فصل سوم می دانیم نیلوفر سفید:

خالق سریال، مایک وایت، همچنین برای کارش در فصل اول سریال، و همچنین موری بارتلت، بازیگر نقش مکمل برجسته، یک جایزه امی به خانه برد. چندین نفر از بازیگران گروه نیز نامزد دریافت کردند، از جمله سیدنی سوینی، کانی بریتون، جیک لیسی، استیو زان، ناتاشا راثول و الکساندرا داداریو. در مجموع، این نمایش 10 جایزه امی را در سال 2022 به خانه برد.

کدام بازیگران در حال بازگشت هستند؟