هایلی و جاستین بیبر دست به دست هم برای خرید هدایای کریسمس می روند

جاستین یک کت مشکی روی لایه های بیشتری پوشیده بود، از جمله یک سویشرت قرمز از برچسب Drew House روی یک تی شرت بلند سفید. او در حالی که از بوتیکی به بوتیک دیگر می رفتند، شلوار جین گشاد با کفش‌های کتانی آبی ونس و یک کتانی مشکی پوشیده بود.

بعدازظهر پنجشنبه، زوج مشهور هیلی و جاستین بیبر همان کاری را کردند که بسیاری از مردم درست قبل از کریسمس انجام می‌دهند و از خرید لحظه آخری لذت بردند. پس از یک برانچ دنج زوج ها در غرب هالیوود، آنها به سمت رودئو درایو در بورلی هیلز رفتند، جایی که از آنها در حال گشتن چند کت عکس گرفتند. آنها ممکن است به دنبال ظاهر جدید تعطیلات بودند، حتی اگر هر دو قبلاً مجموعه ژاکت های زیبای خود را به نمایش گذاشته بودند.

این مدل 26 ساله با یک ژاکت قیچی بژ از شرکت IRL، با بخار دقیق و آستر پشمی بود. در زیر آن، او یک دکمه سیاه و سفید به بالا تنه عضلانی خود را نشان می دهد. هیلی شلوار جین روشن با یک کمربند چرمی قهوه ای و یک جفت کفش شنل پوشیده بود. موهای سبزه‌اش را روی شانه‌هایش گذاشت و یک جفت عینک آفتابی بیضی شکل مشکی، حلقه‌های طلایی، و یک کیف دستی قهوه‌ای کوچک به همراه داشت.

او گفت: «من آنقدر عکس می‌گیرم که احساس می‌کنم گاهی به خودم فشار می‌آورم. “حتی اگر فقط شلوار جین و تی شرت بپوشم، می خواهم یک شلوار جین دوپ و یک تی شرت عالی باشد!”منبع

هیلی در داخل یکی از فروشگاه‌ها به دنبال ردیفی از کت‌های مشابه کتی بود که قبلاً پوشیده بود و یک کلاه سطلی بنفش برای شوهرش امتحان کرد. برای بازار هارپرهیلی در داستان جلد سپتامبر 2022 به اشتراک گذاشت که فشار زیادی را در مورد ایجاد حس استایل احساس کرده است، فقط به این دلیل که می‌داند هر چیزی که بپوشد در همه جا دیده می‌شود.