هالی بیلی Mermaidcore را برای فیلم Angel Vibes in All White کنار می‌زند

کمتر از یک هفته تا ساخت فیلم مورد انتظار دیزنی باقی مانده است این پری دریایی کوچک *بالاخره* وارد سینماها شد (26 مه: آن را به خاطر بسپارید)، و اگر نتوانستید از قبل بگویید ما هستیم به طور جدی در مورد آن هیجان زده است. با این حال صادق خواهیم بود: وجود دارد است بخشی از ما که اگر تور مطبوعاتی پیش از انتشار برای مدتی طولانی‌تر ادامه پیدا کند، بدشان نمی‌آید… صرفاً به این دلیل که ظاهر مدی که توسط هالی بیلی و سیمون اشلی در سراسر جهان برای تبلیغ فیلم ارائه می‌شود، ارائه می‌شود. زندگی ما در حال حاضر – و ما نمی خواهیم آنها متوقف شوند!

گتی ایماژ

این هنرپیشه و خواننده با یک تاپ ریز که با لوازم گل توری پوشانده شده بود، و یک دامن ماکسی با کمر بلند که دارای شکافی جسورانه و بلند تا ران و جزئیات کوچک بریده شده بود، بیرون آمد. برای تکمیل این ظاهر، هالی قاطرهای چرمی سفید را اضافه کرد و یک کت سفید را نیز روی شانه هایش انداخت. یک چشم انداز واقعی به رنگ سفید. اینجا او دوباره در تمام شکوه فرشته ای خود است:

لباس سفید فرشته هال بیلینماد pinterest

گتی ایماژ

ممکن است به نظر برسد بیت قابل دسترس است، اما ما در کنار آن ایستاده ایم. به بازی‌های عالی (و بازی‌های حدس زدن) ادامه بده، هالی!

هد شات کلمنتینا جکسون

اگر از ما بپرسید، هالی، که در این فیلم نقش آریل را بازی می‌کند، *به‌ویژه* آن را میخکوب کرده است. چه کسی می تواند آن لباس کامل و پری دریایی را از خانم سوهی برای اولین نمایش در بریتانیا در اوایل این هفته فراموش کند؟ اورررر *آن* لباس والدرین صحیحی نقره ای که به معنای واقعی کلمه شبیه آب بود؟ ما عاشق تماشای بازی او با مضمون فیلم در انتخاب‌های مدش هستیم – و هر بار کوتاه می‌کنیم.

گتی ایماژ

کلمنتینا جکسون نویسنده و ویراستار مد، خرید، افراد مشهور، اخبار و سبک زندگی در کانال های دیجیتال و اجتماعی ELLE است.منبع

اگر به دقت نگاه کنید، ممکن است فقط *یک* جزئیات کوچک پری دریایی را ببینید… یعنی: پدیکور او. این نمی تواند تصادفی باشد که یکی زمان هالی لباس کامل الهام گرفته از آریل نمی پوشد، زیرا انگشتان پای او دقیقاً به رنگ آبی متالیک دم پری دریایی رنگ شده است.

لباس سفید فرشته هال بیلینماد pinterest

با این حال، آخرین ظاهر او نشان دهنده یک انحراف جزئی از وسواس اخیر او در مورد پری دریایی است. برای ظاهر او در صبح بخیر آمریکاهالی با پوشیدن لباسی کاملاً سفید، سمت فرشته‌ای فوق‌العاده زیبای خود را نشان داد و باید بگوییم که او در فوکوس خودکار خیره‌کننده به نظر می‌رسید. فقط یه نگاهی به خودت بیندازی: