هالی بیلی با یک طرفدار پری دریایی کوچولو در دنیای دیزنی لحظه ای شایان ستایش دارد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

نسخه لایو اکشن دیزنی پری دریایی کوچک حتی هنوز برای اولین بار نمایش داده نشده است، و آریل انسانی، هالی بیلی، در حال حاضر رویاهای دختران کوچک را محقق می کند. در سفری به دنیای دیزنی، بیلی با یک طرفدار کوچک به نام میلا ملاقات کرد که بزرگترین در آغوش گرفتن یک کودک کوچک را به بازیگر/خواننده/شاهزاده خانم داد. خوشبختانه، تمام لحظات دلخراش در ویدئو ضبط شد.

از زمانی که اولین تریلر منتشر شد، ویدئوهایی از واکنش های خوشحال کننده دختران سیاه پوست به دیدن یک شاهزاده خانم دیزنی که به نظر می رسد، اینترنت را مجذوب خود کرده است (علی رغم وسواس عجیب چند مرد بالغ به مسابقه یک شاهزاده خانم افسانه ای که برای کودکان ساخته شده است). مجموعه ای از واکنش های دختران جوان به اولین لایو اکشن پری دریایی کوچک تریلر حتی به آن رسید صبح بخیر آمریکا. یکی از بچه های هیجان زده می گوید: “فکر می کنم او قهوه ای است.” “او مثل من است!” دیگری فریاد می زند

بیلی در استوری اینستاگرام خود نوشت: «…این خانم زیبای میلا رز را ملاقات کردم که مرا به گریه انداخت. “او من را خیلی محکم در آغوش گرفت.”

اکنون قلبم را آماده می کنم تا وقتی فیلم کامل تمام شود و یک ساعت و نیم کامل هالی بیلی در نقش آریل باشد، ویدیوها بیایند.


منبع

در این کلیپ، بیلی دختر بچه‌ای را در آغوش دارد که گوش‌های مینی ماوس دارد، که صورت بچه‌اش را روی شانه بیلی گذاشته و دست‌هایش را محکم دور گردنش حلقه کرده است. بیلی به او می گوید: «تو خیلی خوشگلی. یک بزرگسال خارج از دوربین به بیلی می گوید که آریل مورد علاقه کودک است. بیلی می‌گوید: «خیلی شیرین است» و از او می‌پرسد که آیا می‌خواهد عکسی بگیرد، شاید به این دلیل که به نظر می‌رسد میلا رز کوچک قصد ندارد شاهزاده خانم مورد علاقه‌اش دیزنی را رها کند.