«نیمه‌های شب» تیلور سویفت: هر آنچه در مورد آلبوم جدید می‌دانیم

آهنگ ها در مورد … نیمه شب!

“این یک ساعت می سازد.”

«این مجموعه ای از موسیقی است که در نیمه شب نوشته شده است، سفری در میان وحشت و رویاهای شیرین. طبقاتی که قدم می زنیم و شیاطینی که با آنها روبرو می شویم. سوئیفت در اولین پست تبلیغاتی به اشتراک گذاشته شده از طریق اینستاگرام نوشت: برای همه ما که دور انداختیم و چرخیدیم و تصمیم گرفتیم فانوس ها را روشن نگه داریم و به جستجو برویم – به این امید که شاید وقتی ساعت دوازده شد … خودمان را ملاقات کنیم. . “نیمه شب هاداستان‌های 13 شب بی‌خوابی که در طول زندگی من پراکنده شده‌اند، در 21 اکتبر منتشر خواهند شد. نیمه‌شب با من ملاقات کنید.

برخی اشاره کرده اند که این روز تولد کیم کارداشیان است، در حالی که برخی دیگر خاطرنشان می کنند که تاریخ – 21/10 – می تواند برابر با عدد خوش شانس سوئیفت، 13 (10 + 2 + 1) جمع شود.

21 اکتبر منتشر می شود.

جک آنتونوف یک تهیه کننده است.

سه نسخه ویژه آلبوم برای پیش‌سفارش در دسترس است، از جمله بر روی وینیل، و وقتی با نسخه استاندارد ترکیب شده و برگردانده می‌شود، می‌توانید یک ساعت بسازید (فرض می‌کنیم عقربه ساعت شامل نمی‌شود).

منبع

در مونتاژ «ساخت نیمه‌شب‌ها» سوئیفت، جک آنتونوف، همکار قدیمی‌اش، در حال کار روی پروژه دیده می‌شود.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

تیلور سوئیفت در این برنامه آواز خواند: “من نیمه های شب شما را می خواهم، اما در روز سال نو با شما بطری ها را تمیز می کنم.” عاشق. چند وقته داره اینو برنامه ریزی کرده!؟ از زمانی که او برای معرفی TS10 از برنده VMA خود برای “همه خیلی خوب” استفاده کرد، ما روزها، ساعت‌ها و دقیقه‌ها را می‌شماریم تا Blondie سقوط کند. نیمه شب ها، آلبوم استودیویی آینده او.

و مانند هر پروژه Swift، این سفر مملو از تخم‌مرغ‌های عید پاک، نظریه‌های طرفداران و گمانه‌زنی‌های فراوان است. Swift حتی در آن است! را نیمه شب ها دوران شروع شده است! از کالاها گرفته تا عناوین و تم بسیار مهم، در اینجا همه چیزهایی است که در مورد آن می دانیم نیمه شب ها