نورمنی دوست دارد خود را در قرار ملاقات بیرون بیاورد

اولین محصول زیبایی که استفاده کردید را به خاطر دارید؟

احساس می کنیم که باید به خاطر استانداردهای زیبایی مطابقت داشته باشیم. از نظر صنعت مد، ما در حال فراگیرتر شدن هستیم تا همه بتوانند احساس تجلیل کنند و همه احساس کنند صدایی در این فضا دارند—و اغلب می توانند خودشان باشند.

زرق و برق: یکی از ترندهای زیبایی که در حال حاضر به آن وسواس دارید چیست؟

برق لب Nyx، زیرا من واقعاً شروع به استفاده از آرایش نکردم تا زمانی که مسابقات رقص را شروع کردم و فاکتور ایکس وقتی 15 ساله بودم

قطعا کنترل لبه، مطمئنا. براق کننده لب، من روغن لب دیور و شامپو مرطوب کننده غنی Tresemmé را دوست دارم.

شما می توانید تنها از سه محصول تا پایان عمر استفاده کنید. آنها چه هستند و چرا؟

این مراسم زیبایی به او یک نقطه نرم نوستالژیک برای کنترل لبه داده است. او می‌گوید: «وقتی لبه‌هایم خم می‌شوند، احساس کامل بودن می‌کنم زرق و برق. وقتی من جوان بودم این چیز بزرگی بود. وقتی مادرم موهایم را اصلاح می‌کرد، می‌دانستم که زمانی که لبه‌هایم کشیده می‌شد این کار انجام می‌شد.»

من واقعاً دوست دارم ابروهایم لمینت شوند و فقط آنها را برس بزنم.

من یکشنبه ها خودمراقبتی دارم. من یک درونگرا واقعی هستم و بیشتر اوقات در اطراف مردم هستم، بنابراین واقعاً زمانی برای خودم ندارم، بنابراین آن لحظات را دوست دارم. دوست دارم تنها شام بخورم من عاشق ماساژ، پیلاتس و هر زمان که تمام کارهای زیبایی ام را انجام می دهم، هستم.منبع این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

تا به امروز این خواننده عاشق استفاده از کنترل لبه است و از طرفداران دیرینه فرمول های Tresemmé بوده است، و باعث شده همکاری جدید او با برند مراقبت از مو بی دردسر باشد. او می‌گوید: «من با استفاده از محصولات Tresemmé بزرگ شدم، بنابراین کار با برندی که از آن استفاده کرده‌ام و دوستش دارم یک رویا است. پیام کلی این کمپین چیزی است که من واقعاً می توانم با آن ارتباط برقرار کنم. همانطور که به تکامل و رشد ادامه می دهم، بسیار مهم می دانم که اطرافم را با دیگرانی احاطه کنم که من را به عنوان یک فرد در آغوش می گیرند و می توانند در آن سفر باشند.”

راه مورد علاقه شما برای اینکه لحظاتی را برای خود اختصاص دهید چیست؟

یکی از قوانین زیبایی که فکر می کنید BS چیست؟

رابطه نورمانی با زیبایی به گذشته برمی گردد. از مسابقات رقص تا حضور در این فاکتور ایکس در فیلم Fifth Harmony، خواننده از 15 سالگی روی صندلی های گلم نشسته و از آن خارج شده است. اما اگر در مورد مهم ترین خاطره زیبایی او بپرسید، او به سرعت خاطرات دوران کودکی خود را یادآوری می کند و ساعت ها می نشیند در حالی که مادرش موهایش را اصلاح می کند.

بافته هایم را پایین می آورم. من واقعا عاشق چین و چروک هستم. به نوعی چین خوردگی طبیعی ایجاد می کند، به خصوص در حال حاضر، زیرا من این ریز قیطان ها را در خود دارم، بنابراین وقتی آن را پایین بیاورم، واقعا موج دار می شود. من واقعاً یال و افروی خودم را دوست دارم.

جای خالی را پر کنید: وقتی ______ موهایم را دوست دارم.

برای دور دیگری از سوالات بزرگ زیبایی، نورمانی با او صحبت کرد زرق و برق در مورد اولین محصول آرایشی که تا به حال استفاده کرده است، برق لب مورد علاقه جدیدش، و وسواس او با ابروهای لمینت شده.