نورث وست یک آموزش دم اسبی صاف در TikTok ارسال کرد—ما تک تک محصولات را رمزگشایی کردیم

جدیدترین تلاش نورث برای مو از یک روال سنتی پیروی می کند که اکثر سرهای فرفری می شناسند و او همه آن را در TikTok با یک آموزش سرعت فوق العاده مستند کرده است. او با موهای مرطوب شروع می کند تا حالتی کاملاً صاف داشته باشد. سپس او روی مخلوطی از نرم‌کننده‌ها می‌ریزد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: سلاح، تیغ، لوازم جانبی، خنجر و چاقو

اسپری سر تخت TIGI Headrush

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏ بطری‏،‏ و ‏لوسیون‏‏

این داستان در ابتدا ظاهر شد ووگ نوجوانان.منبع

نورث وست به رهبر قبیله کارداشیان معروف است – کیم حتی اعتراف کرد که نورث تنها کسی در جهان است که او را می ترساند – و اگرچه هنوز خیلی جوان است، اما همیشه موفق می شود استقلال و سبک شخصی زیادی داشته باشد. نورث خواه برای عکس گرفتن به خواهر و برادرش استایل می‌دهد، به پاپاراتزی‌ها می‌گوید «توست کن»، یا فقط با پسر عمویش پنه‌لوپه و بهترین دوستش رایان محتوا تولید می‌کند، نورث هر جا که می‌رود و هر کاری که انجام می‌دهد، از جمله موهای خودش، به استایل خود ادامه می‌دهد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: مواد آرایشی، قلع، و بطری

نرم کننده ترک موی Unite Hair 7Seconds

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کوزه، فنجان، قوطی و قلع

اسپری بافت خشک Oribe

3 بسته فولادی شانه ای رتل

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لوازم آرایشی، گیاهان، گیاه، گیاهی، و بطری

گیره موی 6 تکه بدون خم

البته، ما از قبل می دانستیم که نورث برخلاف غلات است. در حالی که TikTok ماه‌ها وقت صرف کرد تا کاربران را متقاعد کند که بخش میانی تنها راه است، North پیشتاز است و برای ظاهر به یک بخش جانبی سنتی چسبیده است. (شاید تاثیر مامانش باشه!)

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

سپس نگاهی به مامان کیم کارداشیان می اندازیم که برای کمک به دخترش در رسیدن به دم اسبی پایین آمده است. نورث با قرار دادن لبه هایش (یا موهای بچه) با ژل به شکل منحنی C سنتی، استایل را به پایان می رساند.

محتوای TikTok

نورث وست متعهد است که ما را سرپا نگه دارد، و این حتی در مورد آموزش های دم اسبی موهای مجعد او نیز صدق می کند. ستاره نه ساله Tiktok با یک ویدیوی حرکت سریع دیگر در مورد روتین موهای خود به ما برکت داد، که احتمالاً برای هر دوست فرفری 3A یا 3B مفید خواهد بود.

در زیر، محصولاتی را که نورث برای به دست آوردن آن ظاهر صاف و بی نقص با موهای کودکش نیز استفاده کرده است، بیابید:

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: شانه

اگر نتوانستید به اندازه کافی سریع مکث کنید تا محصولات شمال استفاده شده را ببینید، نگران نباشید زیرا ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. از ژل OG Eco-Styler گرفته تا گره گشای Unite، همه حلقه های گمشده این دم اسبی کم ارتفاع را جمع آوری کرده ایم. (و اگر توانستید مکث کنید، انگشتانتان را برکت دهید!)

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ابزار، دستگاه، مسواک و مسواک

بطری اسپری مه پاش برای مو