نوح سایروس «تست طعم گران قیمت» را بازی کرد – «تست طعم گران قیمت» نوح سایروس Cosmopolitan 2022

آیا می دانید چه چیزی خواننده های واقعی را از قلابی ها جدا می کند؟ میکروفون های ارزان قیمت اگر هنوز با تجهیزات متوسط ​​صدای خوبی دارید، پس واقعاً IMHO غیرقابل توقف هستید. نوح کوروش، ما تست طعم گران قیمت مهمان امروز، فقط این را ثابت کرد. ما ستاره را برای یک نسخه ویژه اضافی از مجموعه به ما ملحق کردیم به افتخار اولین آلبوم او “سخت ترین قسمت” امروز منتشر شد! در طول این چالش، ما به مهمانان خود دو نسخه از یک کالا را می دهیم و آنها را وادار می کنیم حدس بزنند که کدام یک ارزان تر است. با وجود اینکه نوح در این روز خوب به ما با صدای بلند موزیکال برکت داد، اما ما در این بازی راحت‌تر از این به او نرسیدیم. قوانین، قوانین هستند!

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به نظر می رسد، Cyrus یک متخصص اختصاصی CVS است، و این هوشمند زمانی که زمان کار کردن محصولات زیبایی ارزان در مقابل گران قیمت بود، واقعاً مفید بود. باید یک ملکه مقتصد را دوست داشت. ما همچنین مهارت های او را در قضاوت در مورد غلات صبحانه با کیفیت بالا در مقایسه با غلات کم کیفیت آزمایش کردیم، و از شانس و اقبال، این زن اساساً مرجع جهانی در میان وعده صبح است. او جعبه‌های خالی غلات را جمع‌آوری می‌کند، و حتی غلات با نام تجاری جوجو سیوا را نیز کنار زد. هی، هر چه بیشتر بدانی با دقت تماشا کنید تا ببینید آیا نوح توانسته است وارد آن شود یا خیر ETT تابلوی امتیازات، و همچنین اجرای بداهه آهنگ جدید او “I Just Want a Lover!” (شاهکار میکروفون کمتر ستاره ما.)

منبع