نمادهای پشت جواهرات مگان مارکل در هری و مگان

برای زنی که در سخنرانی عروسی خود گفت: «بیش از همه، عشق برنده است»، هر نشانه نشان دهنده احساسی است که هر تصمیمی را در خانواده سارابطه هدایت می کند. مگان مارکل زمانی که در سال 2018 به خانواده ملحق شد، گفت: “هیچ چیز نمی تواند ما را بشکند.” “برای این عشق، او یک مبارز بود.”

این مقاله برای اولین بار در بریتانیایی ووگ
منبع

پس از مرگ دایانا در سال 1997، نمایشگاه Vanity Fair گزارش می دهد که پاول بورل، ساقی شاهزاده خانم، پسرانش را برای آخرین بار از آپارتمانش در کاخ کنزینگتون برد، پس از آن هری با حلقه نامزدی از الماس و یاقوت کبود به خانه رفت و برادر بزرگترش کارتیه تانک فرانسوی طلایی را انتخاب کرد. اما زمانی که ویلیام در سال 2010 شروع به برنامه ریزی پیشنهاد خود به کیت میدلتون کرد، از هری پرسید که آیا گنج هایش را عوض می کند. شما فقط باید به هر تصویری از شاهزاده خانم تازه تاجگذاری شده ولز نگاه کنید تا ببینید این داستان چگونه به پایان رسید. زمانی که مگان شش سال بعد روی صحنه آمد، هری فرانسیس را به زنی هدیه داد که قبلاً نسخه دو رنگی با حکاکی «To MM From MM» داشت. هری و مگان، با توجه به اینکه چگونه از مادر به پسر به برادر منتقل شد که اکنون از خانواده خود بیگانه شده است.

اگر تانک استحکام خاصی در آن پیوندها بافته شده باشد، دستبند Cartier Love دوشس کاملاً دلچسب است. این بند بیضی شکل که در سال 1969 توسط آلدو سیپولو طراحی شد، که نزدیک مچ قرار می گیرد و با پیچ های ریز پوشانده شده است، نشان دهنده قفل شدن در عشق است، اما به دلیل دشواری برداشتن آن (یک پیچ گوشتی کوچک و کوچک مورد نیاز است)، انقلابی را به وجود آورد. روشی که مردم هر روز جواهرات می پوشیدند. عشق که نشانه‌ای از ثروت و موقعیت است، همیشه در مهمانی‌های بازوی افراد مشهور، از جمله مگان، قرار داشته است، که از حضور در یک باشگاه نخبگانی که زمانی اعضای آن الیزابت تیلور و ریچارد برتون بودند، لذت می‌برند.

اگر قطعات کارتیه شکاف بین زندگی سابق مگان و واقعیت او به عنوان یک سلطنتی را پر کنند، آخرین زیورآلات تند و زننده ای که او در آن می پوشد. هری و مگان– یک دستبند تنیس جنیفر مایر – شاید نشان دهنده تلاش او برای ثابت ماندن در آینده باشد. در حالی که دوشس قبلاً دستبند تنیس الماس کارتیه مورد علاقه دایانا را قرض گرفته است (در فیجی در سال 2018، در مراسم روز مشترک المنافع در سال 2019، و اخیراً جشن سلام به آزادی در سال 2021)، نسخه خود او که توسط یکی از دوستان طراحی شده است، قرار داده است. یک پیچ و تاب معاصر در یک کلاسیک. زمانی که به عنوان یک دستبند ابدیت شناخته می شد، اما زمانی که کریس اورت یادگاری خود را در طول مسابقه اوپن آمریکا از دست داد و اصرار داشت که بازی را متوقف کند تا زمانی که پیدا شود، تغییر نام داد. جای تعجب نیست که مگان یک طرفدار است.