نقد و بررسی Borgo San Pietro Tuscany, Italy


بورگو سان پیترو توسکانی

با حسن نیت از Borgo San Pietro

وقتی من و شوهرم برای اولین بار همدیگر را دیدیم، فهرستی از جاهایی که می‌خواستیم با هم برویم تهیه کردیم و طبیعتاً توسکانی در اوج قرار داشت. ما معمولاً خیلی سرد هستیم، برای هر مسافری که باشد، اما همیشه ~دیدگاه های بزرگ~ از یک عقب نشینی توسکانی داشتیم، و می خواستیم آن را به درستی انجام دهیم. این زمان آن نیست که یک Airbnb تصادفی رزرو کنیم که «خوشمزه به نظر می‌رسد» و امیدوار به بهترین‌ها باشیم… می‌خواستیم مطمئن باشیم که خود را در نقطه *عالی* مطلق قرار می‌دهیم تا تمام شراب‌ها، تپه‌های چرخان، درختان سرو را مصرف کنیم. باغ‌های زیتون، ماکارونی، و حماسه‌ای که توسکانی با نگرونی تدارک دیده است.

به همین دلیل وقتی از من دعوت شد که در آنجا بمانم بورگو سانتو پیترو، یک ویلای لوکس قرن سیزدهمی که در 300 هکتار زمین کشاورزی کاری در قلب توسکانی قرار دارد، از فرصت استفاده کردم. و شما بچه ها، دقیقا همان چیزی بود که ما می خواستیم. من 100 درصد می‌توانم تأیید کنم که Borgo Santo Pietro پایگاه اصلی همه رویاهای شما در توسکانی است. اگر می خواهید به جادو وارد شوید، در اینجا نحوه استفاده از زمان خود را در آنجا آورده ایم…

ماندن

 • بورگو سانتو پیترو واقعاً همه چیزهایی را که می توانید در یک اقامتگاه لوکس در حومه ایتالیا بخواهید دارد … و سپس مقداری. این هتل بوتیک که توسط یک زوج دانمارکی اداره می شود که در اوایل دهه 2000 عاشق شیوه زندگی توسکانی شده بودند، دارای 22 اتاق و سوئیت شیک روستایی (کامل با استخرهای خصوصی، لوسترهای قدیمی، و وان های پنجه ای)، مزرعه های متعدد است. -رستوران های سر سفره، تاکستان ها، یک استخر بی نهایت، وسپاهای آماده برای گشت و گذار در اطراف دامنه تپه، 13 هکتار باغ، آزمایشگاه تخمیر، مزرعه لبنیات، خانه گیاهی، اسپا جامع با مراقبت از پوست ساخته شده خود خط، و شاید مهمتر از همه، به اندازه کافی آسمان باز برای رویاپردازی و غوطه ور شدن همه چیز. بنابراین باید در مورد رزرو آن برای سال آینده فکر کنید – سریع پر می شود!
  استخر

  از این استخر آب دهانم نمی ریزد…

  حسن نیت

  سوئیت استخر استخر کاسا دی فیوری بیانچی در رلایس بورگو سانتو پیترو، محلی پالازتو، سینا

  یکی از سوئیت های استخری باورنکردنی.

  حسن نیت

  جزئیات حمام در مجموعه خانه استخر، کاسا دی فیوری بیانچی در رلایس بورگو سانتو پیترو، محلی پالازتو، سینا

  اینجا برای آن وان پنجه ای.

  حسن نیت

  بازی

  • در مزرعه گشتی بزنید: Borgo Santo Pietro به طور گسترده ای بر روی پایداری متمرکز است و همه کارها را انجام می دهد، از استخدام اعضای جامعه محلی گرفته تا رشد و نگهداری غذای خود تا تامین پشم پتوهای خود از آلپاکاهای خود. و در هر یک از تورهای مزرعه مختلف آنها، می توانید تمام آن جادوی پایداری BTS را از نزدیک ببینید. من به‌ویژه از باغ‌های سبزیجات و گیاهان آن‌ها (آن‌ها 200 نوع سبزیجات مختلف و 50 نوع گیاه می‌کارند!) و آزمایشگاه تخمیر در محل آن‌ها تحت تأثیر قرار گرفتم، بدون در نظر گرفتن محصول عظیم حیوانات مزرعه‌ای شایان ستایش – و بسیار مفید. جدای از آلپاکاهای فوق الذکر، آنها گوسفند زیادی (به طور دقیق یک گله 300 نفری)، خوک، جوجه های آزاد، مرغ، خروس، بوقلمون و حتی طاووس نیز دارند. کارکنان همچنین روزانه دموهای گوسفند دوشی، پنیرسازی و زنبورداری را برگزار می کنند تا بتوانید ببینید که آنها چگونه لبنیات و عسل خود را درست می کنند، و حتی می توانید برای کمک به جمع آوری تخم مرغ های تازه هر روز صبح ثبت نام کنید.
   مزرعه بورگو

   قرار دادن مزرعه در مزرعه به میز.

   حسن نیت

   تخم بورگو

   ایستگاه بعدی: بار صبحانه.

   حسن نیت

   • از آزمایشگاه Seed to Skin دیدن کنید: بله، درست است – BSP خط مراقبت از پوست طبیعی خود را دارد که در خانه ساخته شده است. در سال 2018 توسط صاحب Borgo Jeanette Thottrup (که همچنین یک متخصص طبیعی است) و دکتر Anna Buonocore، داروساز و متخصص زیبایی محلی راه اندازی شد، خط طبیعی Seed to Skin – که شامل همه چیز از ماسک صورت گرفته تا سرم، پاک کننده و کرم دور چشم است – شامل می شود. بسیاری از گیاهان محلی و عسل خام و شیر گوسفند که در مزرعه کشت و تولید می شوند. وقتی از آزمایشگاه بازدید می کنید، می توانید تمام ساخت آن را تماشا کنید و سپس خودتان از آن استفاده کنید. این ملک شامپو و نرم کننده خانگی Seed to Skin را در هر یک از اتاق‌های مهمان قرار می‌دهد و آنها از محصولات خود در درمان‌های آبگرم خود نیز استفاده می‌کنند، که 100 درصد وضعیت مزرعه به چهره است. همه آنها بوی شگفت انگیزی نیز دارند (به رزماری، اسطوخودوس، یاس، گل رز، نرولی و غیره فکر کنید). خیلی خوشحالم که انبوهی از محصولات را به خانه می‌آورم… من و شوهرم همچنان شب‌های آبگرم بورگو را در آپارتمانمان داریم هر زمان که می‌خواهیم به توسکانی برگردیم!
    دانه به پوست

    آزمایشگاهی که همه چیز از بین می رود.

    حسن نیت

    دانه به پوست

    مجموعه محصول.

    حسن نیت

    رزماری

    رزماری تازه ای که وارد محصولات Seed to Skin می شود.

    حسن نیت

    • برای دوچرخه سواری به چاله شنای محلی بروید: با توجه به اینکه توسکانی به خاطر آب چشمه شیرین و طبیعی خود شناخته شده است (من کاملاً شیفته Acqua Panna، بهترین آب بطری شده در آنجا هستم)، باید تا زمانی که در آنجا هستید، یک آب با طراوت انجام دهید. بورگو شما را تحت پوشش قرار داده است – شما هم می توانید یکی از دوچرخه های خود را بیرون بیاورید یا به سمت رودخانه محلی مرس بروید، جایی که یک سوراخ عالی برای شنا با آب شفاف و فضای سبز زیبا در اطراف وجود دارد. هتل حتی اگر بخواهید یک پیک نیک خصوصی برای شما برپا می کند! (و در مورد دوچرخه صحبت می کنیم، همچنین می توانید یکی از وسپاهای قرمز کلاسیک هتل را برای گردش در لحظات واقعی حومه ایتالیایی خود بیرون بیاورید.)
     چاله شنا بورگو

     • در تمام باغ های آرامش بخش پرسه بزنید: اگر زمانی که به زمان خود در بورگو فکر می‌کنم، بیشتر رویای یک چیز را می‌بینم، آن باغ‌های محوطه‌سازی‌شده است. آنها *بهشتی* هستند، و در گوشه و کنار آن تعداد زیادی از آنها وجود دارد، از نوع شیک و آراسته با فواره های آب چکان و مجسمه ها گرفته تا نوع ذن اسپا مملو از اسطوخودوس تازه و رزماری و نیلوفرهای آبی. حتی یک باغ درخت لیمو برای همه شما عاشقان مرکبات وجود دارد (سلام، من).
      ساعت طلایی

      حال و هوای ساعت طلایی

      آنی دالی

      گیاهان

      هیچ چیز بهتر از گیاهان تازه نیست.

      آنی دالی

      دیوار بورگو

      حتی ویلا مانیکور شده است.

      آنی دالی

      • در کلاس یا کارگاه آشپزی شرکت کنید: وقتی در توسکانی هستید، درست است؟ Borgo Santo Pietro انواع آموزش های آشپزی ایتالیایی را در مدرسه آشپزی Borgo خود ارائه می دهد، از کلاس های پیتزاسازی گرفته تا کلاس های ماکارونی تا کلاس های دسر و شکلات سازی. آنها حتی یک دوره آزمایشگاه تخمیر دارند، که در آن شما می توانید یاد بگیرید که چگونه غذای خود را تخمیر و حفظ کنید (#پایداری!)، و همچنین کارگاه های رایحه درمانی و گیاه درمانی. افشای کامل: من و شوهرم نتوانستیم در یکی از این کلاس‌ها شرکت کنیم، اما متأسفیم که این اتفاق نیفتد، بنابراین من آن را منتشر می‌کنم تا مطمئن شوم که شما همان اشتباهی که ما انجام دادیم را مرتکب نمی‌شوید!
       آزمایشگاه تخمیر

       بررسی کومبوچا در آزمایشگاه تخمیر

       آنی دالی

       بخور

       • Trattoria sul’Albero: این همان تراتوریای معمولی و فوق العاده خوشمزه است که برای آن آمده اید. Trattoria sull’Albero در فضایی روستایی و الهام گرفته از خانه درختی (یعنی کف اطراف یک درخت بلوط غول‌پیکر در وسط رستوران ساخته شده است)، غذا و منظره‌های باشکوه تاکستان وسیع زیر را ارائه می‌دهد. و به لطف آشپزخانه اوپن، می‌توانید پیتزایولو ساکن تراتوریا را تماشا کنید که پیتزاها را مانند یک حرفه‌ای واقعی می‌چرخاند قبل از اینکه آن‌ها را داخل اجاق هیزمی بچرخانید. همه غذاهای اینجا باورنکردنی است، اما غذاهای مورد علاقه من این بود cappelletti di ricotta e spinaci fatti in casa con burro e salvia (معروف به ریکوتا و ماکارونی خانگی پر شده با اسفناج با کره و مریم گلی)، پکورینا دی بورگو پیتزا (با پنیر پکورینوی خانگی بورگو)، و سوپ‌های خانگی به سبک توسکانی – همه با سبزیجات تازه از باغ درست شده‌اند.
        ویبرهای تراتوریا

        تمام شراب قرمز در حال آمدن است.

        آنی دالی

        پاستا ایتالیا

        • بار سول آلبرو: آیا حتی اگر هر روز ~aperitivo~ نداشتید به ایتالیا رفتید؟ Sull’Albero *مکانی* است که می توانید تمام مشاهدات شراب و کوکتل ایتالیایی خود را زنده کنید. می توانید بیرون در محوطه باغ کوچک شایان ستایش (کامل با آبشار چکاننده، به طور طبیعی) بنشینید یا در داخل روی صندلی های راحت نزدیک شومینه بنشینید، که در شب بسیار دنج زیر لوستر درخشان است. یک نگرونی بگیرید – آنها آنها را خیلی خوب انجام می دهند – یا هر یک از شراب های محلی خود را. و امتیاز: مانند تمام کوکتل‌های ایتالیایی، این کوکتل‌ها با میان‌وعده‌های رایگان (چیپس سیب‌زمینی، زیتون، و غیره) ارائه می‌شوند، در صورتی که قبلاً متقاعد نشده باشید.
         بار دنج

         دنج ترین بار تا کنون

         آنی دالی

         حالات نگرونی

         سیاه پوست یا نیم تنه.

         آنی دالی

         • ساپوریوم: وقتی به اینجا می‌روید حتماً لباس بپوشید، زیرا این رستوران شیک‌ترین رستوران BSP است. انتظار یک موقعیت پنج ستاره را با غذاهای خوشمزه توسکانی که ظاهر و طعم هنری دارند، داشته باشید. شما می توانید بین هشت یا نه غذای گوشت، ماهی یا منوی گیاهی (ما به سراغ گزینه گوشت هشت غذای رفتیم و پر شدیم) یا à la carte یکی را انتخاب کنید. مانند همه غذاهای BSP، همه چیز خوشمزه است، اما غذای مورد علاقه من راویولی خرگوش با سالاد انار و گیاهان وحشی بود. آن وعده غذایی (همراه با کل سفر توسکانی، اگر صادق باشیم) در ذهن من کاملاً بدون اجاره زندگی می کند.
          سارپوریوم

          صحنه در Saporium.

          حسن نیت

          ظرف ساپوریم

          یک کار هنری.

          حسن نیتمنبع