نقد آگوستینوس بادر درباره کرم: چرا ارزش هر سنت را دارد

بلافاصله شروع به دیدن اثراتی کردم که همه در مورد آن صحبت می کردند. منافذ من، به خصوص در اطراف بینی من صاف تر به نظر می رسید. رنگ پوست من به طرز محسوسی یکنواخت تر و به طرز ظریفی درخشان تر شد. لکه های تیره من پس از شکست سریعتر محو شدند. بافت پوست من حتی تندتر و صاف تر بود. و با لایه‌های اضافی مرطوب‌کننده‌ها و روغن که کار حفظ هر قطره رطوبت را انجام می‌دهند، کرم آگوستینوس بادر من آزاد بود تا کاری کند که رنگ تازه از آبگرم رویاهای من را ایجاد کند.

“من نمی فهمم چرا توسط AB منفجر نمی شوم، آیا چیزی برای من اشتباه است؟” به یکی از دوستان پیام دادم این میزان سردرگمی من در مواجهه با سطح وسواس دیگران بود. او به من گفت: “من آن را دوست دارم” و با ظرافت تصمیم گرفت به بخش دوم سوال من پاسخ ندهم. چیزی به وضوح با من اشتباه بود.

باید در استراتژیم تجدید نظر کنم. در گذشته، بعد از اینکه پوست من عادت کرده بود که در لایه‌های زیادی قرار بگیرد – من بسیار مراقب پوست 11 مرحله‌ای بودم – منطقی است که تغییر یک مرحله‌ای لازم نیست. . پس از تحقیقات بیشتر، متوجه شدم که واقعاً نیازی به کنار گذاشتن کامل سایر محصولاتم وجود ندارد. کرم‌های آگوستینوس بادر برای هدف قرار دادن موارد زیادی طراحی شده‌اند: خطوط ریز، چین و چروک، کم‌آبی، قرمزی، کاهش خاصیت ارتجاعی و اندازه منافذ. از نظر تئوری، شما می توانید آنها را به تنهایی، به عنوان یک همه چیز استفاده کنید. اما تنها بخش مهم این است که TFC8 ابتدا صورت شما را لمس می کند تا بتواند نفوذ کند. آنچه در بالا اضافه می کنید کاملاً به شما بستگی دارد.

در نهایت این سفر عاطفی دو چیز به من آموخت که بسیار سپاسگزارم. اول اینکه من برای یک کرم 280 دلاری (به تنهایی) بسیار پرمخاطب هستم. مهمتر اینکه آگوستینوس بادر واقعا ارزش تبلیغات را دارد. این روزها ترکیب 11 پله ای قبلی من به 6 نزدیک تر می شود. و این به همان حداقلی است که برای من پیش آمده است.

سارا وو یک نویسنده در برلین است. او را در اینستاگرام دنبال کنید @بگو.وو.

منبع

تحقیقات بیشتر منجر به ظهور دیگری شد: این برند توصیه می‌کند از کرم به مدت 27 روز کامل استفاده کنید تا از مزایای آن استفاده کنید. این تقریباً مدت زمانی است که بدن شما طول می کشد تا سلول های پوست بازسازی شده را برگرداند.

با این مکاشفه، با عزمی راسخ و ذهنیتی کاملاً جدید وارد فاز دو آزمایش طولانی مدت خود شدم. من کرم را تقریباً به عنوان یک سرم در نظر می‌گیرم، بلافاصله بعد از تمیز کردن آن را اعمال می‌کنم و آن را با لایه‌های اضافی مرطوب‌کننده و روغن می‌بندم. (من نمی گویم که باید مراحل من را تکرار کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید، اما همانطور که بدون شک می توانید بگویید، من از قرار دادن صورتم در بسیاری از چیزها لذت می برم.)

سارا وو

برای به دست آوردن حداکثر اثربخشی از مواد موثره، آنچه را که چند نفر دیگر از دوستان و آرایشگران توصیه کرده بودند انجام دادم و از تمام محصولات دیگر به جز شستشوی صورت صرف نظر کردم. فرمول Bader بر اساس TFC8 (Trigger Factor Complex 8)، یک کوکتل اختصاصی از بیش از 40 ماده مختلف از جمله ویتامین ها و اسیدهای آمینه است. این به معنای تشویق بازسازی و بهبود است – پروفسور بادر در واقع این فرمول را در حالی کشف کرد که به دنبال راه حل هایی برای کمک به بهبود سریع تر سوختگی ها بود – و TFC8 قرار است سلول های بنیادی شما را فعال کند که برای ترمیم خطوط ریز، لکه های تیره و منافذ قابل مشاهده کار می کنند. . شنیده بودم که مواد تشکیل دهنده داخل آن برای جایگزینی سایر مراقبت های پوستی کافی است، بنابراین خودم را وقف یک سبک زندگی تک مرحله ای کردم و منتظر ماندم تا پوستم به نظر برسد که به تازگی از اسپا خارج شده ام. و بعد کمی صبر کردم….

به طرز عجیبی، من بلافاصله به خاطر آن سر به سر نکردم (نگران نباشید، به زودی دومین چرخش داستانی دنبال خواهد شد). البته کرم صورت خوبی بود بافت سبک به سرعت جذب شد و پوست من مناسب به نظر می رسید، اما دقیقاً من را شگفت زده نکرد. احساس می‌کردم که یک لایه نازک در بخش مرطوب‌کننده کار زیادی نمی‌کند – که ظاهراً بعداً فهمیدم که حتی آن چیزی نیست که The Cream ادعا می‌کند انجام می‌دهد. این بیشتر یک جوان کننده کلی پوست است. این برند همچنین یک کرم غنی برای پوست خشک با افزودنی هایی مانند آووکادو و روغن آرگان برای کمک به آبرسانی بیشتر به فروش می رساند. اما من با نسخه اصلی شروع کردم، فکر کردم کافی است.