نظر سلنا گومز در مورد TikTok در مورد رابطه اش با جاستین بیبر بحث طرفداران را برانگیخت


طرفداران سلنا گومز مطمئن نیستند که چگونه آخرین نظر TikTok این بازیگر را دریافت کنند.

ICYMI: گومز با جاستین بیبر و نزدیک به یک دهه قبل از رنسانس کوتاه Jelena از 2017-2018 قرار گرفت. بیبر در ادامه با هایلی بیبر (با نام خانوادگی بالدوین) ازدواج کرد، در حالی که گومز “Lose You to Love Me” را ضبط کرد و جدایی آنها را “بهترین اتفاقی که تا به حال برای من افتاده” در مستند اخیرش نامید. ذهن من و من.

حالا گومز یک بار دیگر در مورد Jelena نظر می دهد. در ویدیوی اخیر TikTok توسط یکی از طرفداران سلنا گومز، کاربر @donttellmymomma.fr مجموعه‌ای از عکس‌های گومز را از دوران او با بیبر منتشر کرده است، از جمله اظهار نظر قدیمی گومز که گومز پس از یکی از جدایی‌های گذشته آنها گفته است. “[He’d] او ظاهراً به یکی از طرفداران پاسخ داد. “من خیلی عادی هستم.” این کاربر عنوان پست را «دلیل اینکه سلنا همیشه لاغر است وقتی با جاستین قرار می‌گیرد» گذاشته است و زیر عکس نوشته است: «او ترجیح می‌دهد… بچه بیچاره من را مدل می‌کند».

در حالی که بیشتر افراد مشهور ویدیوهای این چنینی را نادیده می‌گیرند، گومز با اظهار نظر در مورد فید کاربر با یک ایموجی چهره غمگین طرفداران خود را شگفت زده کرد. یکی از بسیاری از طرفداران پاسخ داد: “به هیچ وجه او نظر نداد.”

TikTok

اگرچه طرفداران این نظرات را با حمایت همراه کردند، اما بسیاری بحث کردند که آیا چهره غمگین او تأییدی بر پیام ویدیو است یا نشان دادن عدم تایید. حتی برخی از طرفداران پیشنهاد کردند که @donttellmymomma.fr کامنت او را حذف کند تا مورد علاقه آنها از متنفر و نظرات ناخواسته در مورد بدن او دریافت نکند. البته، کل ویدیو یک تفسیر ناخواسته در مورد بدن او است…

در حالی که گومز قبلاً گفته بود که از اینترنت استفاده نمی‌کند و رمز عبور اینستاگرام خود را نمی‌داند، اخیراً با اظهار نظر در مورد یک ویدیوی TikTok از شکاف شایعه‌اش با دوست و اهداکننده کلیه، فرانسیا رایسا، جنجال به پا کرد. او در ماه آوریل گفت: “چهار سال و نیم است که در اینترنت نبوده ام. این زندگی من را به کلی تغییر داده است.”منبع