نظرات ژیزل بوندشن در مورد پست اینستاگرام تام بردی سابق پس از طلاق — به عکس مراجعه کنید

تام بردی و ژیزل بوندشن نیز دو فرزند دارند: بنجامین 12 ساله و ویوین 9 ساله. علیرغم طلاق نسبتا دوستانه آنها، تصمیم بردی برای بازگشت به NFL پس از اعلام بازنشستگی بود که ظاهراً منجر به جدایی آنها شد. او گفت: “بدیهی است که من نگرانی های خود را دارم – این یک ورزش بسیار خشن است و من فرزندانم را دارم و دوست دارم او بیشتر حضور داشته باشد.” ال در سپتامبر. من قطعاً بارها و بارها با او صحبت کرده ام. اما در نهایت، من احساس می کنم که همه باید تصمیمی بگیرند که برای آن کارساز باشد [them]. او نیز باید شادی خود را دنبال کند.»

منبع

بردی بیانیه ای از خودش منتشر کرد و نوشت: «در روزهای اخیر، من و همسرم پس از 13 سال ازدواج، طلاق خود را از یکدیگر قطعی کردیم. ما دوستانه و با سپاس از زمانی که با هم گذراندیم به این تصمیم رسیدیم. ما دارای فرزندان زیبا و شگفت انگیزی هستیم که از هر نظر مرکز دنیای ما خواهند بود. ما به عنوان والدین به همکاری با یکدیگر ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که آنها عشق و توجهی را که شایسته آن هستند دریافت خواهند کرد.”

پس از ماه‌ها شایعات جدایی، بوندشن در 28 اکتبر جدایی خود را اعلام کرد. بوندشن در آن زمان در استوری اینستاگرام خود نوشت: “با سپاس فراوان از زمانی که با هم داشتیم، من و تام به طور دوستانه طلاق خود را نهایی کردیم.” «اولویت من همیشه فرزندانمان بوده و خواهند بود که با تمام وجود دوستشان دارم. تصمیم برای پایان دادن به ازدواج هرگز آسان نیست، اما ما از هم جدا شده‌ایم و در حالی که گذراندن چنین چیزی، البته، سخت است، برای مدتی که با هم داشتیم احساس خوشبختی می‌کنم و فقط برای تام همیشه آرزوی بهترین‌ها را دارم.»

تام بردی و ژیزل بوندشن پس از طلاق خود جبهه متحدی را ارائه می دهند.

اینستاگرام/@tombrady

به نظر می رسد این زوج به این وعده عمل می کنند. قبل از روز شکرگزاری، بردی عکسی از جک 15 ساله خود را به اشتراک گذاشت که او را با سابق خود بریجت مویناهان به اشتراک می گذارد. او عکس اینستاگرام را با دو ایموجی قلب توضیح داد: “الهام من”. بوندشن در حمایت از عکس پسرخوانده اش با یک ایموجی قلب خودش نظر داد.