نظرات سلنا گومز در میان شایعه اختلافات با فرانسیا رایسا

رایسا که در آن نیز بازی کرده است آن را روشن کنید: همه یا هیچ و زندگی مخفی نوجوان آمریکایی، به نظر نمی رسید که از لیست دوستان گومز کنار گذاشته شود. او در بخش نظرات یک پاسخ “جالب” داد E! اخبار پستی که دقیقاً نقل قول سوئیفت از گومز را به اشتراک گذاشت. (نظر از آن زمان حذف شده است.) او همچنین گومز را از اینستاگرام آنفالو کرد.

و فقط قتل در ساختمان ستاره متوجه شد او در زیر یک ویدیوی TikTok نظری گذاشت که در آن توضیح داده شد که Raisa چگونه او را فالو نکرده است. گومز که هنوز رایسا را ​​در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کند، نوشت: «متاسفم که به همه افرادی که می‌شناسم اشاره نکردم.

این زوج بیش از ده سال دوستان صمیمی بودند. را چگونه با پدرت آشنا شدم این بازیگر حتی در سال 2017 کلیه خود را به گومز اهدا کرد که به دلیل عوارض ناشی از لوپوس به آن نیاز داشت.

گومز در مورد حلقه دوستی خود اعتراف کرد رولینگ استون: “من هرگز با یک گروه باحال از دختران که سلبریتی بودند جا نمی گیرم. تنها دوست من در این صنعت واقعا تیلور است. [Swift]بنابراین به یاد می‌آورم که احساس می‌کردم به آن تعلق ندارم.»منبع

به نظر می رسد سلنا گومز با دوستش فرانسیا رایسا درگیر شده است و مشکلات آنها در آخر هفته در شبکه های اجتماعی پخش شد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

با این حال، پس از اینکه گومز 30 ساله فاش کرد که تیلور سویفت “تنها” دوست او در صنعت است، به نظر می رسد همه چیز تغییر چشمگیری پیدا کند. رولینگ استون که قبل از مستند Apple TV + او منتشر شد سلنا گومز: ذهن من و من. در این مستند از رایسا نامی برده نشده است، حتی اگر شش سال از زندگی ستاره سابق دیزنی را پوشش دهد.

ویوین کیلیلا