نسخه‌ی کایرا نایتلی از یک تاپ برش، شانل کلاسیک است—به عکس‌ها مراجعه کنید

جولین ام. حکیمیان/ گتی ایماژمنبع

این بازیگر ظاهر 39 را از مجموعه لباس های آماده بهار و تابستان 2023 Viard برای پوشیدن در افتتاحیه انتخاب کرد. Le Grand Numéro – نمایشگاهی همهجانبه در پاریس که عطرهای نمادین شانل را در طول سالها جشن می گیرد. نایتلی یک پاریسی افتخاری در لباس‌های همسانش بود، که شامل یک دامن میدی و یک ژاکت بریده‌شده به رنگ آبی برقی و مشکی توید بود که بخش‌هایی از نیم تنه برهنه را نمایان می‌کرد.

جولین ام. حکیمیان/ گتی ایماژ

کارل لاگرفلد فقید، مدیر خلاق سابق شانل، زمانی گفت: چیزهایی در مد وجود دارد که هرگز از مد نمی افتند: شلوار جین، پیراهن سفید و ژاکت شانل. مطمئناً این مورد اخیر در کمد لباس‌های فانتزی زنانه ثابت باقی می‌ماند و طرفدارانی از جمله پنه‌لوپه کروز، پرنسس دایانا و ریحانا آن را پوشیده‌اند.

لاگرفلد ژاکت علامت تجاری را که در ابتدا توسط گابریل “کوکو” شانل در سال 1954 برای زنان طراحی شده بود، دوباره کار می کرد – به طور مداوم در طول تصدی خود در مزون، و جانشین او، ویرجینی ویار، به این کار ادامه می دهد. در حالی که نسخه کلاسیک همچنان یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها است، کیرا نایتلی، سفیر خانه، به تازگی توید بوکله را با یک سبک برش ظریف ظاهری تازه نشان می‌دهد.