نحوه دوخت دم اسبی با چتری برای سال 2023


به هر کس و هرکسی که می‌شناسید هشدار دهید: بنگ‌ها در این فصل لحظه‌ای مطلق را سپری می‌کنند. آنها راهی آسان برای قاب کردن چهره زیبای شما هستند و آنها را می توان در سبک های محافظ گنجاند، مانند پونی بخیه در قسمت امروز بند بالا. Nastacia Crook-Brady، یکی از حرفه‌ای‌های مورد علاقه ما در قیطان دوخت در این سری، ظاهر امروزی را به کمال شیک درآورده است. حاشیه برای پاییز؟ پیشگامانه، واقعا

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آماده اید این سبک را برای خودتان امتحان کنید؟ فقط این چهار نکته را در نظر داشته باشید.

1. هنگام آماده سازی محافظت کنید. سشوار کردن موها بهترین راه برای محکم کردن بافت های صاف و یکدست است. اما قبل از استفاده از آن حرارت، مطمئن شوید که موهای خود را با یک محافظ حرارتی بپوشانید تا از هر گونه آسیبی جلوگیری شود.

2. آن لبه ها را تمیز نگه دارید. حتی اگر یک مدل نیاز به ظاهر چشمگیر موی کودک نداشته باشد، محصولات کنترل لبه برای مرتب کردن خط مو بسیار مفید هستند. فقط مطمئن شوید که فرمولی را انتخاب کنید که با مواد مرطوب کننده ساخته شده باشد تا از پوسته پوسته شدن ناخواسته یا باقی مانده سفید جلوگیری شود.

   3. درخشش تکمیل را فراموش نکنید. این ساده ترین راه برای احیای استایل خود و دادن درخشش بیشتر به آن است. اگر از فرمول اسپری استفاده می کنید، مطمئن شوید که بدون الکل است (الکل های خشک کننده = دشمن سبک های سالم).

   4. چتری های خود را مهره بزنید. این نگاه را به سطح بعدی ببرید و چند دانه در مخلوط بیندازید. مجموعه ای از گزینه های مختلف – از مهره های چوبی گرفته تا مهره های فلزی درخشان – برای انتخاب در Amazon و Etsy وجود دارد.

   نان بافته

   جهان شهری

   مو: با همکاری Stasha Harris از Magic Fingers Studio
   گریم: اشلی جانسون
   فیلمبردار: Rob Mroczko
   دستیار تولید: جی آگویر
   کارگردان سری دیجیتال: تارا اوکانل

  منبع