نحوه درست کردن نان های بافته دو صلیبی


اگر به‌دنبال اطلاعاتی در سبک محافظ جدید هستید، لطفاً چشمان خود را به نان‌های متقاطع بافته‌ای که در قسمت امروز اولین نمایش خود را نشان می‌دهند، نگاه کنید. بند بالا. قیطان های کناری! فرها! مهمانی کامل در پشت! همه چیز در مورد این نگاه آتش مطلق است. استایلیست کلودیا-آن آرتور این “2 قیطان قیطانی بافته” را بی عیب و نقص اجرا کرد – که انصافاً تعجب آور نیست. او نابغه خلاقی است که در پشت برخی از مورد علاقه ترین من وجود دارد بافته کردن ظاهر تمام دوران، از جمله نماد نمادین “Love On Top Bun”. اما بیایید روی زمان حال تمرکز کنیم، درست است؟ ویدیو و نکات زیر را برای ساختن این سبک برای خودتان ببینید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

با این چهار نکته، استایل خود را در بهترین حالت نگه دارید:

1. پوست سر خود را مرطوب کنید. چگونه؟ مقداری روغن آرگان یا روغن جوجوبا را بگیرید و هر چند روز یکبار آن را به آرامی روی پوست سر خود ماساژ دهید. انجام این کار از پوسته پوسته شدن موها جلوگیری می کند و سلامت موهای شما را نیز افزایش می دهد.

   2. با رنگ خلاقیت به خرج دهید. فقط در یک لحن احساس نکنید! همانطور که به پاییز نزدیک می شویم، بافتن موهای بافته شده با رنگ قرمز تیره یا طلایی راهی عالی برای خوشرنگ کردن استایل شما و تمایل به فصل است.

   3. آن لبه ها را دراز کنید. هیچ چیز سریعتر از پوسته پوسته شدن یک لحظه حماسی موی کودک را خراب نمی کند. اگر لبه‌های خود را می‌چینید، مطمئن شوید که از یک محصول کنترل لبه خشک‌نشده برای انجام کار استفاده می‌کنید.

   4. با مهره ها لذت ببرید. اکسسوری ها (مانند اکسسوری هایی که در ظاهر امروزی به چشم می خورند) راهی آسان برای ارتقای استایل شما با حداقل تلاش هستند. من شخصاً دوست دارم در فروشگاه های Etsy برای گزینه های مختلف جستجو کنم.

   نان های متقاطع

   جهان شهری

   مو: با همکاری Stasha Harris از Magic Fingers Studio
   گریم: اشلی جانسون
   فیلمبردار: Rob Mroczko
   دستیار تولید: جی آگویر
   کارگردان سری دیجیتال: تارا اوکانل

  منبع