نحوه دادن پاکت قرمز سال نو چینی

خوب، هنگام انتخاب مقدار پول در پاکت ها باید یک چیز را کاملاً به خاطر بسپارید. ین توضیح می دهد: “چهار عددی بدشانس در فرهنگ چینی است.” بنابراین هر مقدار دلاری که با عدد چهار (4، 40، 400) منتهی شود، ممنوع است.

آیا روش خاصی برای دریافت پاکت نامه برای اطمینان از خوش شانسی وجود دارد؟

جواب منفی! همانطور که تا به حال همه ما خیلی خوب می دانیم، وقتی صحبت از گردهمایی ها و جشن های بزرگ به میان می آید، ممکن است همه چیز کمی مبهم باشد. بنابراین، چه آمادگی برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود را به صورت حضوری نداشته باشید و چه در حال تلاش برای مبادله چند پاکت از راه دور و جشن گرفتن سال نو قمری به صورت مجازی هستید، ین خاطرنشان می‌کند که هدیه دادن پاکت‌های قرمز به صورت دیجیتالی تبدیل به یک چیز بیشتر شده است. ، به ویژه در زمان همه گیری.

در صورتی که آن را از دست دادید، در اینجا یک پیشینه سریع وجود دارد: در حالی که آمریکایی ها معمولاً این تعطیلات را سال نو چینی می نامند، سال نو قمری – که معمولاً جشنواره بهار نیز نامیده می شود – در واقع توسط چندین کشور آسیایی جشن گرفته می شود. که به طور سنتی از تقویم قمری استفاده می کنند (اصولاً سیستمی که ماه ها و تاریخ ها را بر اساس چرخه خورشید و ماه تعیین می کند). بنابراین، به همین دلیل، سال نو قمری ممکن است در هر تاریخی در محدوده آن ماه شروع شود.

اگر می‌خواهید به همه کسانی که می‌شناسید، موهبت رفاه بدهید (و بله، این سنت را در Venmo نیز زنده نگه دارید)، به ادامه مطلب بروید. همه چیزهایی که باید در مورد سنت پاکت قرمز سال نو چینی بدانید، در پیش است تا بتوانید به درستی از جشن های سال نو قمری آینده خود لذت ببرید.

این سنت خاص پاکت قرمز سال نو قمری از کجا می آید؟

ین تأیید می کند که پاکت ها معمولاً حاوی پول نقد هستند. بنابراین بله، قطعاً در این مورد به سنت پایبند باشید. او می‌گوید از نظر اینکه چقدر باید در پاکت‌های قرمز گنجانده شود، کاملاً تماس شماست. ساده به نظر می رسد، درست است؟

ین می‌گوید: «شنیده‌ام که این سنت از داستان شیطانی به نام سوئی نشأت می‌گیرد که کودکان را هنگام خواب می‌ترساند. همانطور که افسانه می گوید، کودکی بود که به او سکه دادند تا با او بازی کند تا بیدار بماند، اما خوابش برد. وقتی سویی به سمت کودک آمد، سکه ها چنان درخشیدند که نور سویی را ترساند و از او دور شد. [people gave] پاکت های قرمز برای دفع ارواح شیطانی.

هنگامی که با یک پاکت قرمز ارائه می شود، باید [always] آن را با دو دست دریافت کنید و بگویید “متشکرم!” و “سال نو مبارک!” ین می گوید. و در حالی که همه ما دوست داریم واکنش های عزیزانمان را به هدایای متفکرمان ببینیم، تماشای کسی که پاکت خود را باز می کند در واقع یک تقلب بزرگ است. او می افزاید: «هرگز پاکت را جلوی شخصی که آن را به شما داده باز نکنید. یادداشت بردارید، همه! نیاز داریم همه شانس!

آیا باید پاکت های قرمز را شخصا تعویض کنید؟

هدف پشت پاکت نامه ها اکنون کمی تعمیم یافته است. مردم تمایل دارند هر کسی را از فرزندان خود به دوستان و حتی همکاران و کارمندان با پاکت قرمز هدیه دهند. ین توضیح می‌دهد: «آنها همچنین برای به ارمغان آوردن شادی و اقبال خوب هستند. و پس از سال‌های 2020 و 2021، ما می‌توانیم از دوز مناسبی از هر دوی آن‌ها استفاده کنیم.

بنابراین، چقدر دلار باید در پاکت های قرمز بچسبانید؟

ما معمولاً دسامبر را به عنوان آخرین ماه هدیه دادن در نظر می گیریم و سپس اول ژانویه می رسد و همه چیز تمام می شود. اما همانطور که همه کسانی که سال نو قمری را جشن می‌گیرند می‌دانند، یک هدیه قرمز و براق دیگر برای تعطیلات (یا پاکت نامه) وجود دارد که باید روی آن باز شود… خوب، بین 21 ژانویه تا 20 فوریه.

اگر هم شما و هم گیرنده‌تان از برنامه پیامک WeChat استفاده می‌کنید، یک ویژگی داخلی وجود دارد که به‌طور خاص برای تعویض این پاکت‌های قرمز در روز سال نو ساخته شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد پاکت قرمز کلیک کنید، پیام خود را وارد کنید، مبلغ دلاری را انتخاب کنید، سپس ارسال کنید. فوق العاده ناز در غیر این صورت، همیشه می‌توانید از طریق برنامه‌هایی مانند Venmo و Cash App (که صادقانه بگوییم، ما همیشه می‌پذیریم) به واریز مستقیم پرداخت کنید. فقط به یاد داشته باشید، برای هر کسی که مبلغ پاکت قرمز شما را ونمو می کند، ین همه کسانی را که سال نو قمری را جشن می گیرند تشویق می کند تا اهداف مثبت پشت این پاکت ها را در ذهن داشته باشند. “امیدوارم مردم به اندازه پول موجود در آن، اگر نه بیشتر از، معنای آن را درک کنند.”منبع

روز سال نو قمری، که در 22 ژانویه 2023 است، BTW، آغاز یک هجوم 15 روزه پر از سنت های فوق العاده سرگرم کننده (و خوشمزه) از کوفته های خوش شانس تا رژه های جشن گرفته تا پاکت های قرمز کوچکی است که قبلا ذکر کردیم. . می پرسی آنها با چه چیزی پر شده اند؟ اوه، فقط مقداری پول نقد که قرار است شما را به سال جدید بفرستد که احساس سعادت و محافظت کنید. یینگ ین، مدیر اجرایی مرکز فرهنگی چینی نیویورک، می‌گوید: «کسی که پاکت نامه را به شما می‌دهد برای سال جدید برای شما آرزوی موفقیت می‌کند.