نحوه تماشا و پخش جریانی در HBO Max

*موسیقی دراماتیک Cue le*

و یک جمع بندی بازیگران بدهید، لطفاً

بیایید صادق باشیم، چند ماه گذشته پر شده است با خوراکی به ظاهر بی پایان از نقل قول های منبع، شایعات، صحبت های پرستار بچه ها، و گزارش هایی از تنش سر صحنه. اتهامات مربوط به “سس سالاد ویژه” جنجالی اولیویا وایلد و شایعات پیرامون او، هری و جیسون سودیکیس سابقش را مطرح کنید، و خودتان را … به اندازه کافی برای فیلمنامه یک فیلم دیگر، TBH، دارید.

اولیویا وایلد – که هم در فیلم * و هم * کارگردانی کرد – در کنار تعدادی از استعدادهای فهرست A ظاهر می شود، از جمله فلورانس پیو و هری استایلز فوق الذکر، جما چان، کیکی لین، کریس پاین، نیک کرول، سیدنی چندلر، کیت برلانت. آصف علی، داگلاس اسمیت، تیموتی سایمونز و آریل استاچل. دوست داری ببینیش!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این حماسه واقعاً یکی از کتاب‌ها است.منبع

آره! آهم، اینجاست: «آلیس (فلورانس پوگ) و جک (هری استایلز) خوش شانس هستند که در ویکتوری زندگی می کنند، شهر شرکت آزمایشی که مردانی را که برای پروژه فوق سری پیروزی و خانواده هایشان کار می کنند، در خود جای داده است. زندگی عالی است و نیازهای هر ساکنی توسط شرکت برآورده می شود. تنها چیزی که در ازای آن می خواهند تعهد بی چون و چرا به آرمان پیروزی است. اما زمانی که شکاف‌هایی در زندگی بت‌هایشان ظاهر می‌شود و درخشش‌هایی از چیزی بسیار شوم‌تر در زیر نمای جذاب کمین می‌کند، آلیس نمی‌تواند از این سؤال که آنها در Victory چه می‌کنند و چرا می‌کنند، ظاهر می‌شود. آلیس چقدر حاضر است برای افشای آنچه واقعاً در بهشت ​​می گذرد، از دست بدهد؟»

خبر خوب! کل فیلم برای پخش جریانی در *تقویم بررسی* کمتر از یک هفته در دسترس خواهد بود. به طور دقیق روز دوشنبه، 7 نوامبر 2022.

کی، بیایید با گزینه‌های مشاهده صحبت کنیم

و برای کسانی از شما که نمی خواهید تا 7 نوامبر صبر کنید، نگران نباش عزیزم در حال حاضر برای اجاره در Amazon Prime Video در دسترس است (!!) اگر مشتری پرایم هستید از 19.99 دلار شروع می شود. فراتر از آن، این فیلم قرار است از تاریخ 29 نوامبر 2022 به صورت بلوری و دی وی دی منتشر شود.

خلاصه فیلم را به یادم بیاورید؟

اگر در حال و هوای یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی هستید که فراتر از تیتراژ پایانی شما را دنبال می‌کند، اجازه بدهید ارائه کنم نگران نباش عزیزم. در حال حاضر، احتمالاً از فیلم آگاه شده اید زیرا (1) از طرفداران هری استایلز هستید، (2) فردی که عموماً از منظره فعلی فیلم آگاه است یا (3) به سادگی یک فرد فضول با دسترسی بی رویه به رسانه های اجتماعی هستید. (من).

ویتوریو زونینو چلوتوگتی ایماژ

من را برای #Mems دوباره از طریق درام همراه کنید

بدون در نظر گرفتن! این که آیا شما واقعاً موفق به دیدن فیلم در سینماها در هنگام اکران در 23 سپتامبر شده اید و می خواهید تجربه ای را دوباره تجربه کنید *یا* تا زمانی که بتوانید از راحتی در خانه خود تماشا کنید (و با توانایی پخش زنده توییت های خود) صبر کرده اید. ~ افکار~ IRL)، خوشحالم که اعلام کنم نگران نباش عزیزم به زودی برای استریم v در دسترس خواهد بود. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه تماشا بدانید نگران نباش عزیزم:

کی میتونم تماشا کنم نگران نباش عزیزم برخط?

نگران نباش عزیزم به طور انحصاری بر روی یک پلتفرم در دسترس خواهد بود: HBO Max. با این حال، اگر شما (یا یکی از دوستانتان) در حال حاضر مشتری پخش کننده نباشید، همه امیدها از بین نمی رود، زیرا می توانید با 9.99 دلار در ماه مشترک شوید یا، 14.99 دلار در ماه برای طرح بدون آگهی آن بپردازید. متأسفانه HBO Max نسخه‌های آزمایشی رایگان ارائه نمی‌دهد، اما در گذشته آن‌ها قراردادهایی مانند تبلیغات ژانویه 2022 خود را اعلام کرده‌اند که «به مشترکان جدید و بازگشتی 20 درصد تخفیف برای برنامه‌های ماهانه برای 12 ماه ارائه می‌دهد». اگرچه آن معامله دیگر فایده ای ندارد، شما واقعاً هرگز نمی دانید که پخش کننده دیگری را چه زمانی راه اندازی می کند، بنابراین فقط در صورت ¯\_(ツ)_/¯ مراقب آن باشید.

برای اینکه همه چیز را از اتفاق لباس پوشیدن «ویژه» گرفته تا #اسپیتگیت دوباره زنده کنید، دیگر نگاه نکنید:

"نگران نباش عزیزم" عکس بازیگران فرش قرمز