نحوه تماشای Elf 2022

تا اونجایی که من میتونم بگم و تا الان که اینو مینویسم…اینجا تماشای فیلم رایگانه؟؟ ممکن است تغییر کند، اما وای، کشف این موضوع در مرور من چقدر لذت بخش است.

الان ببین

استارز

اجاره 3.99 دلار، خرید 14.99 دلار. این منطقی است، زیرا من به هر حال همه چیز را در YouTube تماشا می کنم.

الان ببین

وودو

همان معامله: این bb را به قیمت 3.99 دلار اجاره کنید یا آن را به قیمت 14.99 دلار بخرید.

الان ببین

HBO Max

الان ببین

iTunes

الان ببین

بدیهی است که شما اینجا هستید، می خواهید فیلم را در اسرع وقت تماشا کنید. متأسفانه، دیگر نمی توانید در نتفلیکس (de-va-sta-ting) تماشا کنید، اما! گزینه های پخش جریانی زیادی وجود دارد. همچنین، راه‌هایی را برای خرید فیلم در نظر گرفته‌ام، زیرا احتمالاً سزاوار جایگاهی در کتابخانه دائمی شماست. جدا از یک میلیون بار تماشای آن در ماه دسامبر، قرار دادن آن در طول یک ماه تصادفی نیز سرگرم کننده است. آیا تماشا کرده ام جن در اواسط جولای؟ من کاملا دارم!

اگر اشتراک دارید، می توانید به صورت رایگان پخش کنید. اگر از تبلیغات مهم نیستید، طرح شما 9.99 دلار در ماه خواهد بود یا 14.99 دلار بدون آگهی است. مراقب باشید، زیرا گاهی اوقات آنها معاملات و تخفیف هایی دارند.

اجاره 3.99 دلار، خرید 14.99 دلار!

ظاهراً این نسخه از فیلم شامل موارد اضافی سرگرم کننده است، از جمله حقایق پاپ آپ و اشعار آواز. در حال حاضر، Starz یک معامله 5 دلاری در ماه به مدت سه ماه ارائه می دهد.

الان ببین

آمازون پرایم

همچنین، شما فقط می توانید DVD یا Blu-ray را دریافت کنید! شما انجام می دهید!منبع

از طریق Roku، می‌توانید فیلم را از طریق HBO Max، ROW8، Prime Video، Vudu، Apple TV یا Redbox تماشا کنید.

الان ببین

روکو

الان ببین

گوگل پلی

الان ببین

یوتیوب

این فیلمی است با تمام جملات شگفت انگیزی که دوست دارید در طول تعطیلات بر سر دوستان و غریبه ها فریاد بزنید (مورد علاقه شخصی من این است: “رفیق جن، رنگ مورد علاقه تو چیست؟” وقتی در حال پاسخ دادن به تلفن هستم). این یکی از بهترین فیلم های کریسمس تمام دوران است، اساساً بدون استدلال (NBD، اما قطعاً در فهرست *صفحه*ای* قرار گرفت). این کلاسیک Will Ferrell-Zooey Deschanel است که اساساً از اول دسامبر تکرار می شود: بله، جن، یک تماشای مجدد بزرگ برای بسیاری از مردم است.

بنابراین در اینجا یک لیست ~ جامع~ از هر مکانی است که می توانید پیدا کنید جن. لطفاً به خاطر داشته باشید که برخی از این قیمت ها و طرح ها به طور بالقوه در حال حاضر یا بعد از تعطیلات تغییر می کنند. اما شما اساساً چند کلیک با سعادت کریسمس روی صفحه فاصله دارید. این هدیه من به شماست!!

DailyMotion

اجاره 3.99 دلار، خرید 14.99 دلار!

شما حدس زدید: اجاره 3.99 دلار، خرید 14.99 دلار. اما پس از آن نیز در کتابخانه iTunes شما است و می توانید از طریق Apple TV تماشا کنید!

می توانید فیلم را با قیمت 3.99 دلار اجاره کنید و آن را با قیمت 14.99 دلار خریداری کنید. با توجه به اینکه چند وقت یکبار فیلم را تماشا می کنم، خرید در اصل گزینه ~~ است.

الان ببین

AMC