نحوه تماشای «پادشاه زن» در تئاتر و آنلاین


وقتی در پروژه ای ویولا دیویس حضور دارد، سر و صدای فصل جوایز مشخص می شود و آخرین فیلم او نیز از این قاعده مستثنی نیست. دیویس در آن نقش آفرینی می کند زن پادشاه، یک فیلم درباره Agojie: گروهی از جنگجویان تمام زن در زندگی واقعی که از پادشاهی داهومی دفاع می کردند، که از قرن 17 تا 19 در بنین امروزی وجود داشت. ویولا در نقش ژنرالی که مبارزان آگوجیه را رهبری می‌کند، با بازیگرانی از جمله لاشانا لینچ، سوسو مبدو، جان بویگا و قهرمان فاینس تیفین. کارگردانی این فیلم بر عهده جینا پرینس-بایتوود است که به خاطر فیلم های تحسین شده از جمله شهرت دارد عشق و بسکتبال و فراتر از نورها.

اگر همه این‌ها به نظر چیزی است که می‌توانید از پسش برآیید، اینجا کجا و چه زمانی می‌توانید تماشا کنید که ویولا ستاره اکشن خود را در آن بازی می‌کند. زن پادشاه.

چگونه می توانم تماشا کنم زن پادشاه در خانه؟ روی نتفلیکس هست یا هولو؟

هیچ جا… هنوز. زن پادشاه به عنوان یک اکران صرفاً تئاتری شروع می شود. اما یک خبر خوب وجود دارد: ما از قبل می دانیم زن پادشاه سرانجام در نتفلیکس به پایان می رسد، زیرا از سال 2022 توزیع کننده آن، سونی، با نتفلیکس قراردادی را امضا کرد که این موضوع را تایید کرد.

در حال حاضر، در مورد * چه زمانی* زن پادشاه به نتفلیکس خواهد رسید، این چندان واضح نیست. مطابق با آنچه در نتفلیکس استبر اساس فیلم های سونی که تاکنون از سینماها به نتفلیکس رفته اند، زن خویشاوندg احتمالاً بین 120 روز تا 163 روز پس از انتشار اولیه به نتفلیکس خواهد رسید. این بدان معناست که این فیلم زمانی بین ژانویه تا مارس 2023 در نتفلیکس خواهد بود، اما باز هم، در این مرحله حدس و گمان است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بلیت فیلم «زن پادشاه».

اگر فیلم میکند نتفلیکس را در اطراف آن تاریخ ها، آن را بزنید به این معنی است که طرفداران می توانند فیلم را قبل از اسکار 2023 که در 12 مارس 2023 برگزار می شود، پخش کنند. زن پادشاه چنان نقدهای مثبتی دریافت می کند که زمان بندی (به طور بالقوه) بسیار خوب خواهد بود.

آیا می توانم تماشا کنم زن پادشاه در تماشاخانه ها؟

آره! ممنون که پرسیدید! زن پادشاه امروز (جمعه، 16 سپتامبر) در سینماهای ایالات متحده اکران می شود. بدون نیاز به رمز عبورمنبع