نحوه تماشای فیلم های “جیغ” به ترتیب

یازده سال بعد جیغ 4، حق رای دادن بود به نوعی راه اندازی مجدد با جیغ بزن، اما هنوز هم شخصیت های فیلم های قبلی، از جمله سیدنی پرسکات، گیل وترز و دیوی رایلی را در خود دارد. در این قسمت، نوجوانانی که با دست اندرکاران قتل عام اصلی ارتباط دارند، هدف قاتل قرار می گیرند. جنا اورتگا و ملیسا باررا در نقش تارا و سم کارپنتر بازی می‌کنند.

در حالی که احتمالاً می توانید فیلم جدید را به اندازه کافی خوب دنبال کنید، بدون اینکه دیگران را دیده باشید، جیغ بزن تاریخچه ای طولانی و درگیر دارد که ممکن است بخواهید به آن بپردازید — یا اگر قبلاً فیلم ها را دیده اید، دوباره به آن بپردازید. پس از همه، آیا نمی خواهید بدانید که چگونه همه به هم متصل هستند، چرا فقط برخی از شخصیت ها زنده مانده اند، و چگونه درو بریمور در همه اینها قرار می گیرد؟

27 سال از اکران فیلم اصلی می گذرد (آره، که طولانی)، و جیغ بزن همچنان یکی از محبوب ترین فرنچایزهای اطراف است. و طرفداران سریال ترسناک طولانی مدت با یک داستان وحشتناک جدید در مورد افرادی که از قاتل Ghostface فرار می کنند پذیرفته شدند. جیغ ششمکه در تاریخ 10 مارس اکران شد. در فیلم جدید برخی از شخصیت‌های جدیدتر فرنچایز با بازی جنا اورتگا، ملیسا باررا، و جاسمین ساوی براون، در کنار برخی از ستاره‌هایی که در فیلم‌های قبلی حضور داشتند، مانند کورتنی کاکس و هیدن پانتییر حضور دارند. قابل توجه است که اولین بار بود جیغ بزن فیلمی که Neve Campbell را در نقش شخصیت معروفش سیدنی پرسکات نشان می دهد. (همانطور که می توانید تصور کنید، طرفداران بزرگ فیلم ها از این نتیجه راضی نبودند.)

جیغ 4 در پانزدهمین سالگرد قتل هایی که در فیلم اصلی رخ داده است. سیدنی به زادگاهش بازمی‌گردد، جایی که دانش‌آموزان دبیرستان قدیمی‌اش بار دیگر هدف قاتل قرار می‌گیرند. هیدن پانتییر، اما رابرتز و روری کالکین به این سه ستاره معمولی پیوستند.

اکنون پخش جریانی کنید

جیغ ششم (2023)

این جیغ بزن فرنچایز در حال حاضر یکی از مواردی است که در آن شخصیت‌ها به خوبی از فیلم‌های ترسناک و جنبه‌های آن آگاه هستند، اما همه چیز به‌ویژه در آن متا می‌شود. جیغ 3، که شامل بازیگران فیلمی با عنوان چاقو 3 در حال شکار شدن کمپبل، کاکس، آرکت همگی با بازیگران جدید از جمله پاتریک دمپسی، اسکات فولی، پارکر پوزی و کری فیشر دوباره نقش‌های خود را بازی کردند.

اگر چنین است، اینجا جایی است که می توانید هر شش مورد را تماشا کنید جیغ بزن فیلم ها به ترتیب

این ما را به آخرین مورد می رساند جیغ بزن فیلم سینما، جیغ ششم. این یکی از این جهت با بقیه متفاوت است که کمبل یا آرکت را ندارد. اگرچه کاکس و پانتییر بازگشته اند. در این فیلم جدید، نوجوانان فیلم 2022 اکنون در کالج در شهر نیویورک هستند و به طور مشخص یک Ghostface دیگر به دنبال آنهاست.

اکنون پخش جریانی کنید

جیغ 2 (1997)

بلیط را از اینجا بخریدمنبع

اولین جیغ بزن ستارگان فیلم نو کمپبل در نقش سیدنی پرسکات دبیرستانی است. او و گروهی از دوستانش شروع به ترساندن و – در برخی موارد – توسط قاتل Ghostface می کنند. اما آیا مظنون واقعی درون گروه است؟ درو بریمور، متیو لیلارد، رز مک گوان، دیوید آرکت در نقش دیوی رایلی و کورتنی کاکس در نقش خبرنگار گیل ودرز از جمله بازیگران این فیلم هستند.

اکنون پخش جریانی کنید

جیغ بزن (2022)

اکنون پخش جریانی کنید

جیغ 3 (2000)

کمپبل، کاکس و آرکت به آنجا بازگشتند جیغ 2، در کنار سارا میشل گلار، جیمی کندی، جادا پینکت اسمیت و غیره. این بار، سیدنی در کالج است و یک قاتل Ghostface کپی شده ظاهر می شود.

اکنون پخش جریانی کنید

جیغ 4 (2011)

(و به هر حال، اگر در مورد سریال های تلویزیونی تعجب می کنید – از فیلم ها الهام گرفته شده است، اما به آنها متصل نمی شود.)

جیغ بزن (1996)