نتفلیکس «بریجرتون» فصل 3 — بازیگران، اخبار، داستان، تاریخ، اسپویل

اگرچه این تغییر از ترتیب کتاب لزوماً تعجب آور نیست. در مصاحبه با سرگرمی امشب، بریجرتون تهیه‌کنندگان اجرایی شوندا رایمز و کریس ون دوسن اشاره کردند که ممکن است سریال در فصل آینده بیشتر از کتاب‌ها منحرف شود.

دانیل فرانسیس نقش مارکوس اندرسون را بازی می‌کند، «حضوری کاریزماتیک که هر اتاقی را که وارد می‌شود روشن می‌کند و توجه برخی از مادران را به خود جلب می‌کند – و خشم دیگران».

جیمز فون نقش هری دانکورت را بازی می کند. نتفلیکس فاش کرد: «آنچه که دانکورت از نظر شوخ طبعی و هوش کم دارد، بیش از آن است که آن را با ظاهر زیبای جدی جبران کند. خب، ما قطعاً می‌توانیم پشت آن باشیم.

آیا نگاهی پنهانی داشته است؟

او گفت: “در فصل 2، فشار و کشش زیادی بین کیت و آنتونی وجود داشت، مشکلاتی با خانواده وجود داشت، و سپس آنها در پایان یکدیگر را پیدا کردند.” “من فکر می کنم همه چیز تازه شروع شده است. من دوست دارم کیت را ببینم که فقط کمی رها شود و در فصل 3 بیشتر بازی کند و به نوعی در آن حلقه عشق با هم شنا کنیم. من فکر می‌کنم که هر دوی آنها شایسته آن هستند.»

رایمز تأیید کرد: “هشت خواهر و برادر بریجرتون هستند، بنابراین ما در حال برنامه ریزی برای دنبال کردن داستان های عاشقانه هر یک از خواهر و برادرها هستیم.” ما لزوماً به ترتیب پیش نمی‌رویم، اما قرار است هر یک از خواهر و برادرها و داستان‌هایشان را ببینیم.»

تا به حال، این نمایش از نظر خط داستانی از کتاب‌های اصلی جولیا کوین پیروی می‌کرده است. اگر شوندالند به جای آن به این مسیر ادامه می‌داد، آن‌وقت بینندگان داستان عاشقانه بعدی، پلی‌بوی باشکوه بندیکت بریجرتون خواهد بود.

این یک فصل نخواهد بود بریجرتون بدون Lady Whistledown، و بله، راوی نمادین بازگشته است. نیکولا در حین صحبت در مورد چیزهای شاداب فصل 3، جادوی خود را انجام داد و کمی از اولین گزارش بانوی ویستلدان در این فصل را به ما داد.

فصل 3 کی میاد؟

نیکولا کوگلان گفت: «مانند لیدی ویستل داون، مدت زیادی است که راز را مخفی کرده‌ام و می‌توانم به شما تأیید کنم که فصل 3 داستان عشق کالین و پنه‌لوپه است. ضرب الاجل، در طول یک پنل نتفلیکس. “من این راز را از دو هفته پس از فصل 2 حفظ کرده ام. این اولین بار است که آن را اینجا می گویم.”

بریجرتون نیکولا کوگلان در نقش پنه لوپه فیدرینگتون در قسمت 204 بریجرتون کر لیام دنیل نتفلیکس 2022

حتی موج گرمای بریتانیا هم نمی‌تواند جلوی تولید یکی از داغ‌ترین برنامه‌های تلویزیونی را بگیرد. بریجرتون فیلمبرداری فصل سوم آن به طور رسمی آغاز شد و بازیگران برای فیلمبرداری یک ویدیوی زیبا گرد هم آمدند که خبرهای خوب را به اشتراک بگذارند.

آیا کسی جدید می‌پیوندد؟

من نمی توانم بعد از این فصل چیزی بگویم یا در مورد آن صحبت کنم. [but] ون دوسن توضیح داد: همیشه هدف من این بود که در هر فصل روی یک خواهر و برادر متفاوت بریجرتون تمرکز کنم و این راز نیست که هشت خواهر و برادر بریجرتون وجود دارد. “در موفقیت، تا زمانی که نتفلیکس ما را داشته باشد، ما در این راه خواهیم بود، اما من دوست دارم روی تک تک آن هشت خواهر و برادر بریجرتون تمرکز کنم و برای همه آنها داستان های عاشقانه تعریف کنم.”

بریجرتون از جاناتان بیلی در نقش آنتونی بریجرتون، لوک تامپسون در نقش بندیکت بریجرتون در قسمت 202 بریجرتون کر لیام دانیل نتفلیکس © 2022

فیلمبرداری فصل سوم چند ماه به پایان نمی رسد، پس انتظار چیزی را زودتر از سال 2023 نداشته باشید. و اگر طبق برنامه فصل اول و دوم پیش برویم، پس باید زمانی در زمستان باشد.

به محض اینکه چیز دیگری بشنویم شما را در جریان خواهیم گذاشت! در ضمن، شاید بتوانید فصل 1 قسمت 6 را دوباره تماشا کنید…*چشمک، چشمک*.منبع

البته، ما همیشه امیدواریم، آرزو می‌کنیم، دعا می‌کنیم، (همه چیزها!) را نشان می‌دهیم که رژ ژان پیج نقش خود را به عنوان دوک دوک هیستینگز تکرار کند. اما افسوس که بعید به نظر می رسد – به خصوص که فیبی داینور به تازگی او را تایید کرده است نیست بازگشت برای فصل 3

اما بازگشت سیمونه اشلی تایید شده است.

لیام دانیل/نتفلیکس

فصل دوم مورد انتظار بریجرتون در ماه مارس بیرون آمد و همه و مادرشان مجموعاً نفس راحتی کشیدند، زیرا این تقریباً سیگنالی برای روزهای روشن تر بود. اگر شما هم مثل من هستید، مطمئناً کل فصل را در یک آخر هفته نوش جان کردید و کم کاری انجام دادید و اصلاً از هیچ کدام پشیمان نشدید. با این حال، یک بار که بالاخره به هوا آمدید، دوباره مثل من، در حال تعجب بودید، هوم فصل 3 کی میاد؟ خوب، bb، شما در جای مناسب کلیک کرده اید زیرا ما پاسخ ها را دقیقاً در اینجا دریافت کرده ایم.

آیا قرار است وجود داشته باشد بریجرتون فصل 3?

جذاب!!!

فیلمبرداری شروع شده؟

ون دوسن همچنین تأیید کرد که هر یک از برادران بریگرتون در کانون توجه قرار می‌گیرند – با این فرض که مخاطبان (و نتفلیکس، اوفک) حداقل برای خرید بیشتر به آن مراجعه کنند.

لیام دانیل/نتفلیکس

چه کسی قرار است به لیست بازیگران بازگردد؟

گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه چون رجی ژان در فصل 1 علاقه‌مندی عاشقانه را بازی می‌کند و سپس می‌گوید که سیمون اشلی نیز همین کار را می‌کند و نقش خود را در نقش کیت شارما برای فصل سوم تکرار نمی‌کند. اما سیمون با او به اشتراک گذاشت ضرب الاجل که او باز خواهد گشت و کیت و آنتونی «تازه شروع کرده اند». اوووووووو!

این رسمی است: فصل 3 قرار است در مورد *مکث برای تاثیر دراماتیک* داستان عشق کالین بریجرتون و پنه لوپه فدرینگتون! اوه بله، این بدان معناست که سریال نتفلیکس اکنون از سری کتاب های اصلی فاصله می گیرد. هیجان انگیز!

حوزه! شاد باشید و خوشحال باشید، زیرا، بله، فصل 3 برای این قطعه درخشان از هنر الهام گرفته از دوران Regency وجود خواهد داشت. نتفلیکس در آوریل 2021 اعلام کرد که دو فصل دیگر از این سریال را چراغ سبز کرده است، به طوری که فصل 3 و 4 خواهد بود. بنابراین انتظار داریم که عاشقانه و اخبار داغ بیشتری در راه باشد. (و شاید این بار بتوانیم بودجه خود را انجام دهیم یا چیزی نیمه تولیدی در حین تماشای این فصل ها انجام دهیم.)

قرار است در مورد چه چیزی باشد؟

تاجسام فیلیپس لرد دبلینگ را بازی می‌کند، «یک ارباب باهوش با علایق غیرمعمول. اما با داشتن ثروت و عنوانی نجیب برای حمایت از عجیب‌وغریب بودن، او در این فصل هیچ علاقه‌ای از سوی بانوان جوان نخواهد داشت.» آیا این بدان معنی است که او با پنه لوپه خواستگاری خواهد کرد؟ یا شخص دیگری که نام خانوادگی او بریجرتون است؟

بدیهی است که از آنجایی که ما روی داستان پنه لوپه و کالین تمرکز می کنیم، نیکولا کوگلان و لوک نیوتن در حال بازگشت هستند. و خواهران و برادران کالین نیز احتمالا ظاهر خواهند شد، به خصوص آنهایی که کوچکتر هستند که هنوز همتای خود را پیدا نکرده اند.

با اعلام ویژه شروع فیلمبرداری فصل 3، نتفلیکس همچنین تایید کرد که سه چهره جدید به بازیگران خواهند پیوست.