نام مستعار مگان مارکل برای شاهزاده هری، توضیح داده شده است

هر چه بیشتر بدانید!منبع

در همان قسمت از نمایش دیرهنگامجیمز از هری پرسید: “چگونه دوشس را پیدا کنم؟” در حالی که در میان مخاطبین سلطنتی پیمایش می کنید. وقتی دوک سارابطه به او می‌گوید که «M» را جستجو کند، نگاهی اجمالی به نام مستعار هری برای مگان می‌بینیم. که در هری و مگانهری زمانی به یاد می آورد که “ام برای آخر هفته از تورنتو پرواز می کرد.”

BTW، هری و مگان حتی نام واقعی آنها نیست

که در هری و مگان، دوشس سارابطه به طور مکرر از شوهرش به عنوان “H” یاد می کند، از جمله زمانی که او به یاد می آورد، “وقتی برای ویمبلدون در لندن بودم، H را ملاقات کردم.” این بسیار شیرین است و به سختی اولین بار است که او اجازه می دهد نام مستعار از بین برود. در واقع، او برای اولین بار در مستند خود در سال 2019 موارد زیر را فاش کرد هری و مگان: یک سفر آفریقایی: مدت‌هاست که به اچ گفته‌ام، من او را این‌طور صدا می‌کنم. فقط زنده ماندن از چیزی کافی نیست، درست است؟ این هدف زندگی نیست. شما باید شکوفا شوید، باید احساس خوشبختی کنید.»

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ σας

یکی از اولین بارهایی که هاز به عنوان یکی از نامداران دوک فاش شد، در اپیزود پنجشنبه 25 فوریه بود. The Late Late Show با بازی جیمز کوردن، که طی آن هری و جیمز به یک تور اتوبوسی در لس آنجلس رفتند. در طول گردش، آنها در خانه اصلی توقف کردند شاهزاده تازه بل ایر، و آنها FaceTimed مگان را به شوخی پرسیدند که آیا او می خواهد آنجا زندگی کند. دوشس قبل از اینکه بپذیرد فکر می‌کند خانواده‌اش «به اندازه کافی حرکت کرده‌اند» از شوهرش پرسید: «هاز، تور لس‌آنجلس چطور پیش می‌رود؟» “هاز؟” کوردن گفت. من نمی‌دانستم که ما الان تو را «هاز» صدا می‌زنیم.» سپس هری به کمدین گفت: تو همسر من نیستی. تاشو!

هری به مگان می گوید “M”

مگان همچنین در مستندهای نتفلیکس فاش می کند که نام تماس پرنس هری را در تلفن خود به عنوان شاهزاده هاز ذخیره کرده است، که ظاهراً دوست مشترکی که آنها را معرفی کرده است نیز هری می نامد.

یادداشت جانبی: ظاهراً هری با نام مستعار هاز به اولین قرار خود و مگان (!!) دیر رسیده است که بازیگر سابق کاملاً بوده است. نه اما همانطور که خانواده سلطنتی گفت: «من وحشت زده بودم. داشتم هول کرده بودم، انگار عرق کرده بودم.» با این حال، مشخصاً این دو زمان بسیار خوبی را سپری کردند. مگان به یاد می آورد: «او خیلی سرگرم کننده بود. بسیار سرگرم کننده است، و این چیزی بود که ما با هم شبیه کودکانه بودیم. وبقیه ماجرا تاریخ است!

شاهزاده هری و مگان، دوک و دوشس سارابطه به لطف شاهزاده هری و مگان، دوک و دوشس سارابطه

با حسن نیت از شاهزاده هری و مگان/نتفلیکس

بله شما آنرا درست خواندید. برای اینکه همه چیز بیشتر شود؟!؟!؟!؟، دوک و دوشس حتی به طور رسمی با نام قانونی خود (که به ترتیب هنری و راشل هستند) استفاده نمی کنند. مطابق HITCهنگامی که پسر دایانا و چارلز به دنیا آمد، کاخ گفت که او رسماً به عنوان شاهزاده هنری چارلز آلبرت دیوید شناخته می شود، اما فقط هری برای خانواده. در مورد مگان؟ نام کامل او در واقع – منتظر باشید – ریچل مگان مارکل است.

در صورتی که شما، مانند سایر نقاط جهان، برای تماشای مستندهای جدید شاهزاده هری و مگان مارکل در نتفلیکس تنظیم شده باشید، *ممکن است* سوالاتی داشته باشید، مانند: دقیقاً سه اپیزود بعدی چقدر در «مگزیت» فرو خواهد رفت؟ آیا واقعاً دوک و دوشس سارابطه به دلیل این سند در انگلستان مورد استقبال قرار نخواهند گرفت؟ و میشه لطفا در مورد نام مستعار مگان و هری برای همدیگه صحبت کنیم؟؟

خب، این دو سوال اول یک “TBD” غول‌پیکر هستند، اما ما می‌توانیم به تمام نام‌هایی که هری و مگان در طول سریال استفاده می‌کنند بپردازیم – و بله، این شامل Haz نیز می‌شود.

ابتدا بیایید در مورد “H” صحبت کنیم.