نائومی واتس یائسگی را در 36 سالگی شروع کرد، اما به دلیل آن “اصالت” عمیق تری پیدا کرد.

او گفت: “من واقعاً معتقدم که اگر یائسگی در زمانی که برای اولین بار علائم را تجربه می کردم چنین موضوعی غیرمجاز نبود، انتقال آسان تری داشتم.” اما در نهایت، او همچنین احساس بهتری از خود پیدا کرد.

گرگرفتگی، تعریق شبانه، نوسانات خلقی… یائسگی یک راه حل رایج برای شوخی در مورد زنانی است که وارد دوران میانسالی می شوند. اما زمانی که نائومی واتس تنها 36 سال داشت، این اتفاق افتاد. حالا که تازه ازدواج کرده است (او و بیلی کروداپ اوایل امسال بی سر و صدا ازدواج کردند) در سنی که اکثر زنان The Change را تجربه می کنند، واتس در مورد تجربه خود صحبت می کند.

او ادامه داد: «گذراندن این سفر من را به درک عمیق‌تری از خودم سوق داد، و در طرف مقابل احساس واقعی‌تری نسبت به خودم داشتم.» “آزادی زیادی در اعتراف خود به وجود آمد. من آن صداها را در پس ذهنم داشتم که به من یادآوری می کرد که چگونه زنان مسن را به مرتع رها می کنند، اما این میل به واقعی بودن، خزیدن از پشت دیوار نامرئی و فقط برای خودم چیزی را که احتمالاً همه می توانستند حدس بزنند، فریبنده بود.” او در حال حاضر با سازمان غیرانتفاعی یائسگی به منظور کمک به زنان در موقعیت مشابه شریک شده است.

“با ارزش ترین حرکت برای هر رابطه، شراکت، محل کار یا خانواده، این است که فقط در مورد آنچه که می گذرانید باز و صادق باشید. بیشتر اوقات این به افراد فرصتی می دهد که همدل باشند و بدانند چگونه پاسخ دهند. و به علاوه پنهان کردن بسیار خسته کننده تر است.”

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او در مصاحبه ای با روزنامه بریتانیایی Hello گفت: “یائسگی در سنین پایین آسان نبود، به خصوص در زمانی که اطلاعات کمی در مورد آن وجود داشت.”