نائومی بایدن اولین نوه یک رئیس‌جمهور مستقر است که در کاخ سفید ازدواج کرده است – تصاویر را ببینید

در 19 نوامبر، نائومی اولین نوه یک رئیس جمهور مستقر بود که در کاخ سفید ازدواج کرد. دانش آموخته حقوق 28 ساله کلمبیا با پیتر نیل 25 ساله در چمن جنوبی در یک مراسم خصوصی و صمیمی ازدواج کرد. نائومی بزرگترین فرزند از هفت نوه رئیس جمهور و دختر هانتر بایدن و همسر سابقش کاتلین بوهل است.

مهمانان برای مراسم عروسی نائومی بایدن، 28 ساله، نوه جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، و پیتر نیل، 25 ساله، در 19 نوامبر 2022 در چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن دی سی گرد هم می آیند. (عکس از برندان اسمیالوفسکی / خبرگزاری فرانسه ) / ذکر اشتباه[s] ظاهر شدن در ابرداده این عکس توسط برندان اسمیالوفسکی در سیستم های AFP به روش زیر اصلاح شده است: [November 19, 2022] بجای [November 20, 2022]. لطفا فوراً ذکر اشتباه را حذف کنید[s] از تمام خدمات آنلاین خود و حذف آن (آنها) از سرورهای خود. اگر توسط AFP مجاز به توزیع آن (آنها) به اشخاص ثالث شده اید، لطفاً اطمینان حاصل کنید که اقدامات مشابه توسط آنها انجام می شود. رعایت نکردن سریع این دستورالعمل ها مسئولیتی را در قبال هرگونه استفاده مداوم یا ارسال اعلان از جانب شما به همراه خواهد داشت. بنابراین از توجه و اقدام سریع شما کمال تشکر را داریم. از ناراحتی‌ای که ممکن است این اعلان ایجاد کند متاسفیم و برای هرگونه اطلاعات بیشتری که ممکن است نیاز داشته باشید در اختیار شما باقی می‌ماند. (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI/AFP از طریق Getty Images)BRENDAN SMIALOWSKI/Getty Imagesمنبع

نائومی بایدن، نوه رئیس جمهور جو بایدن، رسماً یک زن متاهل است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید، این مراسم با ضیافت ناهار برای خانواده و جشن عروسی در اتاق ناهار خوری دولتی کاخ سفید و پذیرایی که قرار است بعد از ظهر برگزار شود، دنبال شد. نگاهی اجمالی به مراسم – از جمله لباس رالف لورن نائومی و حجاب دراماتیک، در چند عکس بالای سر گرفته شده در طول مراسم عروسی دیده می شود. عکس رسمی آدام شولتز نیز با مطبوعات به اشتراک گذاشته شد.

نائومی بایدن، 28 ساله، نوه جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در مراسم عروسی خود با پیتر نیل، 25 ساله، در چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن دی سی، در 19 نوامبر 2022 دیده می شود. (عکس از برندان اسمیالووسکی / خبرگزاری فرانسه) / ذکر اشتباه[s] ظاهر شدن در فراداده این عکس توسط برندان اسمیالووسکی در سیستم های AFP به روش زیر اصلاح شده است: [November 19, 2022] بجای [November 20, 2022]. لطفا فوراً ذکر اشتباه را حذف کنید[s] از تمام خدمات آنلاین خود و حذف آن (آنها) از سرورهای خود. اگر توسط AFP مجاز به توزیع آن (آنها) به اشخاص ثالث شده اید، لطفاً اطمینان حاصل کنید که اقدامات مشابه توسط آنها انجام می شود. رعایت نکردن سریع این دستورالعمل ها مسئولیتی را در قبال هرگونه استفاده مداوم یا ارسال اعلان از جانب شما به همراه خواهد داشت. بنابراین از توجه و اقدام سریع شما کمال تشکر را داریم. از ناراحتی‌ای که ممکن است این اعلان ایجاد کند متاسفیم و برای هرگونه اطلاعات بیشتری که ممکن است نیاز داشته باشید در اختیار شما باقی می‌ماند. (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI/AFP از طریق Getty Images)BRENDAN SMIALOWSKI/Getty Images

رئیس جمهور و جیل بایدن، بانوی اول آمریکا در بیانیه ای گفتند: تماشای رشد نائومی، کشف او و ساختن چنین زندگی باورنکردنی برای خود لذت بخش بود. اکنون، ما از اینکه می‌بینیم او پیتر را به عنوان شوهرش انتخاب می‌کند، مملو از غرور می‌شویم و مفتخریم که او را به خانواده خود خوش آمد می‌گوییم. برای آنها روزهایی پر از خنده و عشقی که هر سال که می گذرد عمیق تر می شود آرزو می کنیم.