نائومی اوزاکا در حال داشتن یک دختر بچه است: “یک شاهزاده خانم در راه است”

نائومی اوزاکا صاحب یک دختر شد!

در 2 ژوئن، قهرمان 25 ساله تنیس جنسیت فرزند اول خود را با مجموعه ای از عکس های اینستاگرامی از حمام رویایی نوزادش فاش کرد. در اولین عکس، اوزاکا به یک قارچ صورتی عجیب و غریب تکیه داده است که پیراهنی برش خورده کرم و بنفش “97” از همکاری تابستانی خود با نایک NO x، و همچنین یک کلاه بیسبال همسان، یک شلوار گشاد و گشاد سفید باری، و کفش های کتانی خیره کننده

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

برنده چهار گرند اسلم در ماه ژانویه با انتشار عکسی از سونوگرافی خود در اینستاگرام خبر بارداری خود را اعلام کرد. او در آن زمان در توضیح این پست نوشت: «بی‌صبرانه منتظر بازگشت به زمین بازی هستم، اما در اینجا یک به‌روزرسانی کوچک برای زندگی در سال 2023 ارائه شده است». در اسلاید دوم، او یادداشتی شخصی برای طرفداران به اشتراک گذاشت و نوشت: «چند سال گذشته حداقل جالب بوده است، اما من متوجه شدم که این چالش‌برانگیزترین زمان‌ها در زندگی است که ممکن است سرگرم‌کننده‌ترین باشد. این چند ماه دوری از ورزش واقعاً به من عشق و قدردانی جدیدی نسبت به بازی‌ای که زندگی‌ام را وقف آن کرده‌ام داده است.»

محتوای اینستاگرام

اوزاکا در انتظار اولین فرزندش از دوست پسرش، رپر 25 ساله کوردا است. در عکس ششم، پدر آینده دیده می شود که برای بوسیدن برآمدگی نوزاد اوزاکا خم شده است. البته، دکور حمام نوزاد بدون مجسمه‌های بادکنکی صورتی و بنفش، گل رز، پروانه‌ها و بنری که روی آن نوشته شده بود «شاهزاده‌ای کوچولو در راه است» کامل نمی‌شود.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع