میگوس رپر Takeoff در 28 سالگی درگذشت

Quavo در جریان این حادثه آسیبی ندید، اما TMZ گزارش می دهد که دو نفر دیگر نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده اند. شرایط آنها مشخص نیست. تا زمان انتشار، هیچ بازداشتی اعلام نشده است.

را آسوشیتدپرس فاجعه را با نماینده تیک آف تایید کرد و گزارش داد: «پلیس کمی بعد از ساعت 2:30 بامداد به گزارش‌هایی مبنی بر تیراندازی در 810 بیلیارد و بولینگ، جایی که ده‌ها نفر در بالکن بیرون سالن بولینگ، که در طبقه سوم است، تجمع کرده بودند، پاسخ داد. پلیس گفت. ماموران وقتی یک مرد را به قتل رساندند، کشف کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، تیک آف، خواننده رپ میگوس پس از اصابت گلوله در هیوستون به طرز غم انگیزی درگذشت آسوشیتدپرس، TMZ و رولینگ استون.

TMZ با “منابع مجری قانون و شاهدان متعدد” صحبت کرد که گفتند تیک آف (با نام کیرشنیک خاری بال) و کواوو در حال بازی با تاس بودند “زمانی که درگیری شروع شد” و شخصی تیراندازی کرد.

Quavo و Takeoff که سال ها در کنار افست با یکدیگر همکاری می کنند، به تازگی ورود آلبوم جدید خود را جشن گرفتند. فقط برای لینک های بی نهایت ساخته شده است.

همانطور که این داستان در حال توسعه است، خانواده Takeoff را در افکار خود نگه می داریم.
منبع