میلی بابی براون در مهمانی نامزدی خود تاپ تاپ عروس را می کشد


میلی بابی براون فقط نگاهی به استایل عروسی خود انداخت.

جوان 19 ساله چیزهای عجیب و غریب ستاره اخیرا نامزدی خود را با نامزد جیک بونگیووی، پسر 21 ساله ستاره راک مشهور جان بون جووی جشن گرفت. در عکس‌هایی از جشن نامزدی که توسط آرایشگر پیت بورکیل در تاریخ 1 ژوئن به اشتراک گذاشته شد، براون را می‌توان دید که با عشق به چشمان بونگیووی خیره شده است در حالی که در کنار یک طاق بالونی به شکل قلب سفید در اطراف یک «آقای» ایستاده است. و خانم بونگیووی» تابلوی نئونی.

برای این جشن، Bongiovi یک کت و شلوار سبز و یک دکمه سفید راحت پوشید، در حالی که براون با یک ست توری سفید دو تکه Giambattista Valli که دارای یک تاپ برش و دامن مدادی ظریف با دکمه طلایی و توری بود، یک عروس آینده به نظر می رسید. جزئیات برش

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

برکیل این عکس‌ها را در اینستاگرام توضیح داد: «به این زوج زیبا تبریک می‌گویم.» همچنین فاش کرد که از اکستنشن‌های موی نواری Foxy Locks در سایه کاکائویی برای پرکردن امواج شل بازیگر استفاده کرده است و استایل نهایی را با اسپری موی Got2b’s Glued Blasting Freeze ایجاد کرده است.

میلی بابی براون در 11 آوریل از طریق اینستاگرام نامزدی خود را با جیک بونگیووی با پوشیدن یک شماره توری سفید دیگر اعلام کرد. در عکس سیاه و سفید، بونگیووی بازوهای خود را دور بازیگر حلقه می‌زند که در حالی که حلقه نامزدی خیره‌کننده‌اش (و مانیکور کرومی نامزدی) را نشان می‌دهد، می‌خندد. او عکس را با اشعار تیلور سوئیفت نوشته است: «الان سه تابستان عاشقت بودم، عزیزم، من همه آنها را می خواهم.»

در آن زمان، Bongiovi دو عکس در فید اینستاگرام خود با عنوان “برای همیشه 🤍” به اشتراک گذاشت.


منبع