میلا کونیس و اشتون کاچر با فرزندان خود سیاست درب حمام باز دارند

“وقتی که داشتم [newborn] بچه ها، من هم آنها را هر روز نمی شستم کارشناس صندلی راحتی پادکست، در BuzzFeed. من آن پدر و مادری نبودم که نوزادانم را حمام می‌کردند. کوچر اضافه کرد: «حالا، موضوع اینجاست: اگر می‌توانید کثیفی روی آنها را ببینید، آنها را تمیز کنید. در غیر این صورت فایده ای ندارد.»

میلا کونیس و اشتون کوچر همیشه در مورد رویکرد خود به فرزندپروری – چه خوب و چه بد – باز بوده اند. در ژوئیه سال 2021، این زوج وقتی توضیح دادند که بچه‌هایشان را فقط وقتی «چپ روی آنها ببینند» حمام کردند.

میلا کونیس و اشتون کوچر ممکن است جرقه بحث دیگری در مورد فرزند پروری برانگیزند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

در آن زمان، رویکرد این زوج به بهداشت، یک بحث آنلاین ویروسی را برانگیخت، که کوچر و کونیس به سرعت از آن استقبال کردند. بعداً کونیس ظاهر شد الن تا هوا را با کمی طنز پاک کنیم. او گفت: “بچه ها، یک بدنه آبی وجود دارد که تقریباً هر روز آن را لمس می کنند.” “تقریبا هر روز. گاهی استخر است، گاهی آبپاش. فقط بستگی داره…. این کووید است. مثل این بود که چه کسی مبتلا به کووید است؟ ما از خانه بیرون نمی رویم. چه کسی اهمیت می دهد؟»

محتوای اینستاگرام

کونیس ادامه داد: «هرگز فکر نمی‌کردم کسی باشم که بتوانم با در باز به حمام بروم.» و افزود: «مهم نیست که در را ببندم. هرگز فرقی نکرد.» کونیس پس از شنیدن در زدن “هر دو ثانیه” فکر کرد، اوه، فراموشش کن – فقط در را باز نگه دار.

کونیس در یک مصاحبه جدید فاش کرد که او و همسرش که هفت سال است با وایات هفت ساله و دیمیتری پنج ساله سیاست درهای باز دارند. ما هیچ درب بسته ای در خانه خود نداریم. که شامل حمام می شود خوش شانس ترین دختر زنده بازیگر اخیرا گفته است E! اخبار. “این فقط یکی از آن هاست [things] جایی که، خوب یا بد، به عنوان خانواده و بچه ها، [we] همه نوع عملکرد بدنی تجسم یافته را به عنوان یک هنجار بسیار استاندارد دارند.