میسان هریمن عکاس در برابر تبلیغات لباس کودکان Balenciaga صحبت می کند

«ما صمیمانه از هرگونه اهانتی که ممکن است کمپین تعطیلات ما ایجاد کرده باشد عذرخواهی می کنیم. کیف های خرس مخمل خواب دار ما نباید در این کمپین با کودکان نمایش داده می شد. ما بلافاصله این کمپین را از همه پلتفرم‌ها حذف کردیم.» ما از نمایش اسناد ناراحت کننده در کمپین خود پوزش می خواهیم. ما این موضوع را بسیار جدی می‌گیریم و علیه طرف‌هایی که مسئول ایجاد مجموعه و شامل موارد تایید نشده برای عکاسی کمپین بهار 23 هستند، اقدام قانونی می‌کنیم. ما به شدت سوء استفاده از کودکان را به هر شکلی محکوم می کنیم. ما از امنیت و رفاه کودکان دفاع می کنیم.”

منبع

هریمن در ابتدای یک ویدیوی سیاه و سفیدی که در توییتر به اشتراک گذاشته می‌گوید: «به‌عنوان عکاسی که با برندهای زیادی در صنعت مد کار کرده‌ام، کاملاً وحشت‌زده هستم. “و من عصبانی هستم. من می دانم که شما به عنوان یک عکاس چند مرحله را طی می کنید تا مشتری را وادار به تایید تصاویر کنید، می دانم که چند چشم بزرگسال باید به تصاویر نگاه کنند تا چاپ شوند، به خصوص برای یک کمپین خرده فروشی یا [if] شما محصول را به صورت آنلاین می فروشید. «این عکسبرداری از فروشگاه هدیه توسط Balenciaga نفرت انگیز است. و آن نوزادان، آن کودکانی که محافظت نشدند… صنعت مد باید کاری در این مورد انجام دهد.”

این برند مد اسپانیایی برای عکسبرداری بهار/تابستان 2023 که در آن کودکان خردسال با خرس‌های عروسکی که ظاهراً لباس‌های اسارت به تن دارند، عکس می‌گیرند، با واکنش‌های منفی مواجه شده است. یه عکس جدا در وب سایت Balenciaga گزارش شده است که یک سند دادگاه مربوط به قوانین پورنوگرافی کودکان را نشان می دهد. به گفته ABC News، Balenciaga از آن زمان به تبلیغات پرداخته است.

میسان هریمن، عکاس، که به طور مرتب از سارابطه ها عکس می گیرد، در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، علیه خانه مد Balenciaga صحبت کرده است.

این ویدیو از طریق توییتر هریمن است:

محتوای توییتر

روز سه شنبه، 23 نوامبر، Balenciaga از طریق استوری اینستاگرام خود عذرخواهی کرد:

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.