مگان مارکل و شاهزاده هری می گویند که هرگز برای حفظ حریم خصوصی کامل نخواسته اند

هنوز هم باید دقیق تر از تاج با این حال، درست است؟
منبع

اگر تعجب می‌کنید که چرا مگان مارکل و شاهزاده هری از یک مرکز توجه (خانواده سلطنتی) کنار می‌روند تا خودشان را در یک سریال نتفلیکس قرار دهند، خوب، همه نورافکن‌ها برابر نیستند. و این جفت، در واقع، هرگز نگفتند که می خواهند یک زندگی کاملا خصوصی داشته باشند.

اکنون که سه قسمت اول سریال مستند درباره این زوج منتشر شده است، سخنگوی مطبوعاتی این زوج به پارادوکس ظاهری ترک صحنه جهانی برای ساختن نمایشی درباره خودتان می پردازد: «بیانیه آنها مبنی بر اعلام تصمیم خود برای عقب نشینی به هیچ چیز اشاره نمی کند. اشلی هانسن در بیانیه ای به نیویورک گفت: حفظ حریم خصوصی و تمایل خود برای ادامه نقش و وظایف عمومی خود را تکرار می کند. بار. “هر پیشنهادی در غیر این صورت به یک نکته کلیدی این سریال اشاره می کند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند داستان خود را با شرایط خود به اشتراک بگذارند، و با این حال رسانه‌های تبلوید روایتی کاملاً غیرواقعی ایجاد کرده‌اند که در پوشش مطبوعات و افکار عمومی نفوذ می‌کند. حقایق درست در مقابل آنهاست.»

همچنین این سوال دائمی وجود دارد که آیا این پروژه شاهزاده هری و مگان مارکل است که داستان خود را تعریف می کنند، خود را از طریق اسناد واقعی نشان می دهند یا برخی از نسخه های روابط عمومی هر دو. لیز گاربوس که کارگردانی این سریال را بر عهده داشت، با گفتن به بار“این یک همکاری بود. می توانید مدام از من بپرسید، اما من همین را خواهم گفت.» این مقاله همچنین به این نکته اشاره می‌کند که اولین کارگردانی که به پروژه پیوسته بود، آنجا را ترک کرد زیرا “سبک واقعی او با علایق این زوج مطابقت نداشت.”

رسیدها این را پشتیبان می کنند. در بیانیه اصلی که از عقب نشینی از خانواده سلطنتی «بالغ» خبر می دهد، این زوج یک بار به حریم خصوصی اشاره نکرده اند. این بیشتر در مورد استقلال مالی، نقل مکان به ایالات متحده و دادن “فضایی برای تمرکز بر فصل بعدی” به خانواده است (مطالعات کامل در ما).

با حسن نیت از شاهزاده هری و مگان