مگان مارکل و شاهزاده هری در یک پرتره جدید و شیرین دست در دست هم گرفته اند

حضور مگان و هری در One Young World تنها چند روز قبل از مرگ ملکه الیزابت دوم انجام شد. پس از اینکه کاخ باکینگهام درگذشت پادشاه را اعلام کرد، این زوج اقامت خود را در بریتانیا تمدید کردند تا در مراسم تشییع جنازه او شرکت کنند و به دیگر اعضای خانواده سلطنتی در دوره رسمی عزاداری پادشاه بپیوندند.منبع

دوشس مگان و شاهزاده هری در یک پرتره جدید و شیرین که توسط دوستشان میسان هریمن گرفته شده است، به طور ظریفی عشق خود را به یکدیگر نشان دادند.

این زوج در کنار هم ایستاده اند و هری به آرامی دست مگان را گرفته است. دوشس به لطف برند پایدار Another Tomorrow، ظاهر قرمز روشنی به تن دارد. این مجموعه پر جنب و جوش از یک بلوز ابریشمی آستین بلند تشکیل شده است که دارای یک کراوات مطابق با طول بالاتنه است که در یقه گره خورده است و یک شلوار صاف همسان. در همین حال، هری با کت و شلوار سنتی نیروی دریایی شیک به نظر می رسد.

اسرا چاکر، زن جوانی که در طول این مراسم با مگان در آغوش گرفت، در بیانیه ای به BAZAAR.com“شرکت در بحث میزگرد متمرکز بر شمول، حقوق مهاجران و برابری جنسیتی با دوک و دوشس سارابطه، تجربه ای باورنکردنی بود. این یک افتخار بود که فرصتی برای به اشتراک گذاشتن روایت شخصی و کار حمایتی که در حمایت انجام می‌دهم داشتم. من از اینکه دوک و دوشس سارابطه فضاهایی مانند این را ایجاد می کنند تا با فعالان، مدافعان و رهبران ایجاد تأثیر اجتماعی مثبت و تغییر ایجاد کنند، سپاسگزارم.»

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این زوج علاوه بر شرکت در مراسم افتتاحیه، میزگردی را در مورد برابری جنسیتی و مشارکت در این اجلاس رهبری کردند.

عکس جدید که امروز توسط هریمن در توییتر منتشر شده است، لحظه ای حساس بین دوک و دوشس سارابطه را در هنگام حضور آنها در کنفرانس One Young World در اوایل سپتامبر به تصویر می کشد.

هریمن در توضیح این پست نوشت: دوک و دوشس سارابطه لحظاتی قبل از شرکت در مراسم افتتاحیه @OneYoungWorld در ماه گذشته.