مگان مارکل در این عکس دیده نشده می درخشد

مگان یک مجموعه شیک و کاملا مشکی متشکل از یک کت و شلوار راحت و صندل های پاشنه دار می پوشد. او یک کت شتری به تن دارد. موهای او به صورت براق و صاف است و آرایش برنزی طبیعی دارد.

مور در توضیح پست خود نوشت: “روزی روزگاری با مگان مارکل 🪄 چه یادآور جادویی است که در درون همه ما زندگی می کند! و چقدر آزاد است که به آنچه هستیم صادق باشیم. زمان اکنون است.” او همچنین هشتگ های #meghanmarkle، #totaldreamgirl، #blackgirlmagic، و #archetype را اضافه کرد که نام پادکست مگان است.

در یک قسمت اخیر از کهن الگوها، که در آن زیوه مهمان بود، همسر شاهزاده هری از ترانه “زن سیاهپوست عصبانی” صحبت کرد. دوشس یادآور شد: «یعنی به یاد می‌آورم زمانی که داشتم تست می‌کردم، ایده حتی نقش‌های سیاه‌پوست را به یاد می‌آورم، آن برگه‌های بازیگری را به یاد می‌آورم که در آن توصیف شخصیت، او همیشه باید یک لبه یا نگرش داشته باشد.

دوشس بین مور و یکی از دوستانش ایستاده و آنها را به گرمی در آغوش گرفته و به دوربین لبخند می زند.

مور در اینستاگرام توضیح بیشتری درباره زمان و دلیل گرفتن عکس با مگان ارائه نکرد، اما به نظر می‌رسد موضوعاتی که مگان در پادکست خود به آن پرداخته، با پوشش‌های مور در همخوانی دارد. زمان اکنون است. طبق بیوگرافی مور در یوتیوب، این نمایش به منظور الهام بخشیدن به “زنان متنوع برای گرد هم آمدن و پیشرفت است”. “با نژاد و بی عدالتی در مرکز ذهن همه، و جهان با یک بیماری همه گیر مواجه است، اکنون زمان آن است که زنان را گرد هم آوریم تا داستان ها و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و خواهر جمعی خود را ارتقا بخشند. میکروفون داغ است، آن را به اشتراک بگذارید.”



منبع

دوشس مگان برای اینکه خودش شاد و خیره کننده باشد نیازی به تاج ندارد. در یک عکس برگشتی که توسط زمان اکنون است پادکست و میزبان کانال یوتیوب Kasiopia Moore این هفته در اینستاگرام، دوشس سارابطه درخشنده است.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.