مگان مارکل به استایل رای داد

متاسفم، بریتانیا. ما در جنگ انقلاب پیروز شدیم و مگان مارکل شاهزاده شما را دزدید تا بوت شود. درست است، دموکراسی حاکم است. غوغای سلطنت بله، من می دانم که مردم در بریتانیا رای می دهند. اما ما این کار را اول و بهتر انجام دادیم. ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!

در هر صورت برای او خوب است!


منبع

دوشس سارابطه برای تشویق هموطنان آمریکایی خود به GOTV در این انتخابات میان‌دوره‌ای، تصویر «من رأی دادم» و یک پست کوتاه و آموزنده را در سایت خود و هری، آرچول، به اشتراک گذاشت. و البته، او در سبک آماده سازی ساحل غربی کامل است. از آنجایی که در SoCal کمی بارانی بود، مارکل روی یک ژاکت بافتنی خاکستری و یک کلاه بیسبال با لوگوی شرکتش، یک ژاکت آبی تیره انتخاب کرد. البته مهم ترین اکسسوری، برچسب قرمز و آبی «من رأی دادم» است که روی سینه او چسبانده شده است. ببینید او چقدر از مشارکت در روند دموکراتیک خوشحال است! همه ما باید این کار را انجام دهیم.

ارچول

ممکن است تعجب کنید که آیا مارکل زودهنگام، غایب یا حضوری در محل رای گیری رای داده است، و من می توانم با اطمینان 100% به شما بگویم که او مدتی قبل از امروز رای خود را از طریق پست به صندوق انداخته است. اول از همه، اگر مگس به یک محل رای گیری محلی مونته سیتو، امروز یا در طول دوره رای گیری اولیه مراجعه می کرد، من یک توییت در مورد آن می دیدم. دوم، من تقریباً مطمئن هستم که یک برچسب استفاده شده است. اما چه کسی می تواند با اطمینان بگوید؟ (من از طریق پست در کالیفرنیا رای می دهم و برچسبی دریافت می کنم که نشان می دهد من از طریق پست رای داده ام، اما نشان می دهد که من در انتخابات سانفرانسیسکو رای داده ام، بنابراین مطمئن نیستم که روند در ناحیه مگان مارکل چگونه است. می توانید من را ببینید. برچسب، چسبانده شده به گربه من، اینجا.)