مگان مارکل برای پیوستن به شاهزاده هری در قلعه Balmoral دعوت نشده است

عکس کیت میدلتون در حال رانندگی در ویندزور انگلستان در 9 سپتامبر گرفته شد.

جیمز واتلینگ/مگا

در حالی که این اظهارات به گزارش‌های مربوط به شکاف سلطنتی بین سارابطه‌ها و سایر اعضای خانواده سلطنتی منجر می‌شود، باید توجه داشت که مگان تنها کسی نبود که پشت سر ماند. کیت میدلتون در حالی که همسرش به اسکاتلند سفر کرد در ویندزور ماند.

قبل از مرگ ملکه الیزابت در 8 سپتامبر، گزارش شده بود که شاهزاده هری بدون مگان مارکل راهی قلعه بالمورال شد تا از مادربزرگش دیدن کند. متأسفانه هواپیمای او پس از فوت ملکه در 96 سالگی فرود آمد.

چارلز در اولین سخنرانی رسمی خود به عنوان پادشاه به کشورهای مشترک المنافع، القاب قبلی خود را به ویل منتقل کرد و کیت را اولین شاهزاده ولز پس از شاهزاده دیانا فقید لقب داد. ویلیام به‌عنوان وارث من، اکنون عناوین اسکاتلندی را بر عهده می‌گیرد که برای من بسیار مهم بوده است. پادشاه در 9 سپتامبر گفت که او جانشین من به عنوان دوک کورنوال می شود و مسئولیت های دوک نشین کورنوال را بر عهده می گیرد که من بیش از پنج دهه است که این مسئولیت را بر عهده گرفته ام.منبع

بر اساس گزارش جدید توسط سرگرمی امشب، دوشس سارابطه برای پیوستن به خانواده سلطنتی در املاک تعطیلات دعوت نشد. کیتی نیکول، کارشناس سلطنتی، گفت: «می‌دانستند که خانواده می‌خواستند شاهزاده هری آنجا باشد، اگرچه او نتوانست به موقع برای دیدن مادربزرگش به Balmoral برود. اما می‌دانیم که مگان، دوشس سارابطه، برای پیوستن به این خانواده دعوت نشد. او گفته است که یک بار دیگر به Balmoral خواهد رفت. اما من فکر می کنم بسیار مهم است که شاهزاده هری به تنهایی و بدون همسرش به Balmoral سفر کرد.

در حالی که شاه چارلز و کامیلا، همسر ملکه و پرنسس آن پیش از مرگ ملکه در اسکاتلند بودند، شاهزاده ویلیام، شاهزاده اندرو، پرنس ادوارد و سوفی، کنتس سارابطه، همگی قبل از ورود شاهزاده هری به پادشاه پیوستند. نیکول گفت: “این یک خانواده در حال حاضر عزادار است و البته ملکه یک مادر، یک مادربزرگ و یک مادربزرگ بود.”