مگان مارکل برای بازرگانی جدید بازی های Invictus شاهزاده هری مقابل دوربین بازگشت

بازی‌های Invictus یک رویداد بین‌المللی چند ورزشی برای مردان و زنان مجروح، مجروح یا بیمار است، هم برای کسانی که در حال حاضر در خدمت هستند و هم برای جانبازان. اولین بازی های Invictus در سال 2014 در انگلستان برگزار شد.

قبل از اینکه مگان در تبلیغ ظاهر شود، شاهزاده هری با رقبای خود در Invictus Games دیده می شود. “اماده ای؟ تجربه باورنکردنی که #InvictusGames است روز به روز نزدیکتر می شود. بخشی از آن باشید تا قدرت ورزش را در ریکاوری تجربه کنید. آگهی کامل زیر را از طریق Invictus Games در اینستاگرام مشاهده کنید:

محتوای اینستاگرام

شاهزاده هری و مگان مارکل اخیراً بسیار ضعیف بوده اند، اما انتظار می رود مستند موردانتظار نتفلیکس درباره زندگی آنها در ماه دسامبر منتشر شود. سارابطه‌ها در سال 2020 قراردادی چند ساله با نتفلیکس برای محتوای متمرکز بر پروژه‌های مستند، فیلم‌های بلند، سریال‌های تلویزیونی و نمایش‌های کودکان نهایی کردند. مجله نیویورک تایمز. از آن زمان، دوربین‌هایی دیده شده‌اند که آن‌ها را در اطراف دنبال می‌کنند، به این معنی که دکتر به احتمال زیاد روی زندگی آنها در دو سال گذشته، یعنی خروج خانواده سلطنتی تمرکز خواهد کرد.


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

وب‌سایت رویداد می‌گوید: «بازی‌های Invictus Düsseldorf 2023 بیش از 500 شرکت‌کننده از 20 کشور را گرد هم می‌آورد تا در یک سری از ورزش‌های تطبیقی ​​به رقابت بپردازند». “رویدادها در داخل و اطراف Arena Sportspark در طول یک هفته برگزار خواهد شد و جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد.”

شاهزاده هری و مگان مارکل چیزهای زیادی هستند: دوک و دوشس سارابطه، اعضای سابق سلطنتی و ساکنان مونته سیتو. و اکنون آنها می توانند رقبای پینگ پنگ را به این لیست اضافه کنند. در تبلیغی برای بازی‌های Invictus 2023، سارابطه‌ها با یک رویارویی بسیار دراماتیک در یک میز پینگ پنگ ظاهر می‌شوند.

می توان استدلال کرد که این بازگشت مارکل به بازیگری است – یا آن، یا اینکه او واقعاً است آن IRL رقابتی با توجه به مصاحبه اخیر او با تنوع، که در آن او قاطعانه گفت که با بازیگری “تمام” شده است، ما دومی را فرض می کنیم. مثل همیشه قابل ارتباط، مگان!

شاهزاده هری این رویداد را در سال 2014 تأسیس کرد. از سال 2022، پنج بازی Invictus در سال های 2014، 2016، 2017، 2018 و 2020 برگزار شده است. در سپتامبر 2023، ششمین بازی Invictus در دوسلدورف آلمان برگزار خواهد شد. بازی های 2025 در کانادا برگزار می شود.