مگان مارکل اپ اد جرمی کلارکسون جرقه عذرخواهی از سان دارد


خورشید به خاطر ارسال مقاله شرورانه جرمی کلارکسون درباره مگان مارکل عذرخواهی کرده است.

در 23 دسامبر، روزنامه انگلیسی چهار روز پس از حذف ناسزاگویی اخیر کلارکسون علیه دوشس سارابطه، یک عذرخواهی رسمی منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: «نظرات ستون‌نویس‌ها متعلق به خودشان است، اما به‌عنوان یک ناشر، می‌دانیم که آزادی بیان مسئولیت نیز به همراه دارد. “ما در خورشید از انتشار این مقاله متاسفیم و صمیمانه متاسفیم.”

این نشریه همچنین خاطرنشان کرد که مقاله کلارکسون “پاسخ شدیدی را برانگیخت و منجر به تعداد زیادی شکایت به IPSO، تنظیم کننده مستقل مطبوعات شد.”

این مقاله که در ابتدا در 16 دسامبر منتشر شد، نفرت کلارکسون از مگان مارکل را در “سطح سلولی” ثبت کرد. مطابق مردماو نوشت: «شب‌ها نمی‌توانم بخوابم در حالی که آنجا دراز می‌کشم، دندان‌هایم را به هم می‌سایم و رویای روزی را می‌بینم که او را مجبور به رژه برهنه در خیابان‌های همه شهرهای بریتانیا می‌کنند در حالی که جمعیت شعار می‌دهند: شرم! ‘ و توده‌های مدفوع به سوی او پرتاب کن.»

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

این پست باعث واکنش شدید آنلاین شد – از جمله دختر خود کلارکسون، امیلی کلارکسون 28 ساله. او در استوری اینستاگرام خود نوشت: «در مورد زن ستیزی، قلدری و رفتار رسانه ها با زنان، دیدگاه من همیشه روشن بوده و بوده است. من می‌خواهم خیلی واضح بگویم که من در برابر هر آنچه پدرم درباره مگان مارکل نوشته است ایستاده‌ام و همچنان در حمایت از کسانی که با نفرت آنلاین هدف قرار گرفته‌اند، ایستاده‌ام.»

این مجری 62 ساله در نهایت در توییتر یک عدم عذرخواهی ضعیف را به اشتراک گذاشت و درخواست کرد خورشید قطعه را بردارید ذکر این نکته ضروری است که نه کلارکسون و نه خورشید عذرخواهی خود را از مگان مارکل، مگان مارکل، هدف اپوزیسیون، معذرت خواهی کردند.

حمله کلارکسون به مارکل باعث جنجال خانواده سلطنتی نیز شد. در اوایل این ماه، ملکه کامیلا در یک ناهار که کلارکسون و پیر مورگان نیز مهمان بودند، شرکت کرد. پس از واکنش شدید علیه شرکت، یاهو نیوز انگلستان گزارش می دهد که کاخ از محکوم کردن کلارکسون خودداری می کند و در عوض از طرف کامیلا عصبانی است…


منبع