مگان فاکس و مسلسل کلی: جدول زمانی کامل رابطه

13 فوریه 2023: یک منبع می گوید مردم که فاکس حلقه نامزدی اش را برداشته است. مگان خیلی ناراحت است. آنها در آخر هفته با هم دعوا کردند و مگان با او صحبت نمی‌کند،» این منبع می‌گوید: «آنها در گذشته مشکلاتی داشتند، اما این بار همه چیز بسیار جدی به نظر می‌رسد.»

اینستاگرام

با این حال، منبع می گوید که این زوج “به طور رسمی نامزدی را لغو نکرده اند.”

یکی از دنبال کنندگان در نظرات حدس زد: “او احتمالاً با سوفی برخورد کرده است.” احتمالاً به گیتاریست گروه خود، سوفی لوید اشاره می کند. فاکس سریع پاسخ داد: “شاید با سوفی صحبت کردم.”

MGK پاسخ می دهد، “من فکر نمی کنم شما ظرفیت تشکیل پرونده برای این درخواست را داشته باشید.”

2023

9 فوریه 2023: مگان فاکس از MGK به خاطر روشی که او اولین باختش در گرمی را مدیریت کرد تمجید می کند. او در اینستاگرام نوشت: “شما این روند را با لطف و پختگی انجام داده اید که من قبلاً از شما ندیده ام و من به شما افتخار می کنم.” BuzzFeed. “با اينكه [awards] خواهد آمد… و این بی ربط است، حدس می‌زنم، اما من هرگز نمی‌توانم از زیبایی چهره‌ی شما عبور کنم. امیدوارم روزی خودت را آنگونه که من می بینم ببینی. من تو را دوست دارم و این خاطره از تو را برای همیشه حفظ خواهم کرد.»

30 دسامبر 2022: فاکس با انتشار عکس های سلفی با عنوان “در حال حاضر به دنبال یک دوست دختر هستم.” لطفا درخواست ها را در DM ارسال کنید.

ساعاتی بعد، به نظر می رسد که کل پروفایل فاکس از اینستاگرام پاک شده است.

17 فوریه 2023: یک منبع می گوید صفحه ششم فاکس دی‌ام‌ها و پیام‌های متنی را در تلفن MGK پیدا کرد که باعث شد او «باور کند که با او رابطه نامشروع داشته است». به گفته این خودی، این زوج “از هم جدا شده اند” اما فاکس “می خواهد ببیند چه چیزی می توانند نجات دهند.” آنها همچنین می گویند MGK، “واقعاً می خواهد جبران کند.”

منبع

12 فوریه 2023: در یک چرخش ناگهانی وقایع، فاکس گزارش شده است که MGK را آنفالو می کند و تمام عکس های او را از اینستاگرام پاک می کند. او از آلبوم بیانسه نقل قول کرد: «می‌توانی مزه این بی‌صداقتی را بچشی. لیموناد در عنوان یک پست مرموز.