مگان فاکس در Vacay با MGK یک تانگکینی سبز نئون الهام گرفته از دهه 80 می پوشد

ICYMI، مگان اخیراً کمی MIA شده است، مشغول برنامه ریزی برای عروسی خود با نامزد ماشین تفنگ کلی (معروف به کولسون بیکر)، به فکر داشتن bbs و رد شایعات جدایی است. اما در این هفته‌های گذشته چند نگاه اجمالی به نماد مد داشتیم، با مگان و MGK که در حال قدم زدن زوج‌های دوست‌داشتنی با پوشیدن آبنبات‌های پنبه‌ای هستند و در جشن تولد پر ستاره بیانسه، واقعیت‌های دیسکوی غلتکی را ارائه می‌کنند. برای استراحت و گرفتن چند پرتو، این جفت به یک مکان استوایی نامشخص سفر کردند. و بیکینی های مگان را ناامید نمی کند.

مگان فاکس تقریباً در هر دهه ای که کار می کند، می کشد. این بدن جنیفر نماد فرهنگ پاپ تصمیم گرفته است که دهه 80 را با آخرین انتخاب های مد خود بازبینی کند. و بگذارید اولین نفری باشیم که بگوییم تانگکینی نئون مگان کاملاً زیباترین لباس شنای است که ما راک او دیده ایم.

پلک بزنید و آن را از دست خواهید داد – مگان در 20 سپتامبر عکسی از حال و هوای تعطیلات خود منتشر کرد و به استوری اینستاگرام خود نگاه کرد. عکسی که از پشت در استخر گرفته شده، منظره ای زیبا از چمنزارهای سرسبز و درختان نخل را ارائه می دهد که اقیانوس در آن می درخشد. افق. مگان از مناظر طبیعی متمایز است و یک بیکینی سبز لیمویی پر جنب و جوش و نئون به تن دارد تا آب تنی کند. مگان با کشیدن قسمت پایین روی کمر برای نشان دادن باسنش (و به توهم پر زرق و برقی که انعکاس آب ایجاد می کند) می افزاید، روی لبه آب به جلو خم می شود و با یک نوشیدنی میوه ای در همان نزدیکی عکس می گیرد. اگرچه نمی‌توانیم قسمت زیادی از تاپ او را ببینیم، اما متوجه می‌شویم که گیره‌های بیکینی در پشت، با بند‌های سبک سوتین روی نوار سینه‌اش محکم شده است. به نظر می‌رسد که بند‌ها دارای جزئیات ژولیده هستند که بافت لبه‌ای مشابه کلاه حصیری او را نشان می‌دهد.

مگان باید واقعاً حال و هوای نئونی را احساس کند، زیرا او یک لباس شنا روشن دیگر بسته – این بار، در صورتی گرم و باربیکور. بیکینی رشته مثلثی در استوری اینستاگرام 17 سپتامبر مگان، در عکسی از ژست گرفتن او در مقابل آبشار با MGK دیده شد. کلاه حصیری قابل اعتماد او یک بار دیگر ظاهر می شود و صورت و چشمان او را از آفتاب محافظت می کند.

مگان فاکس استوری اینستاگرام تانگکینی نئون سبز لیمویی

مگان فاکس

خانم فاکس – اگر دفعه بعد ما را دعوت کنید، قول می‌دهیم تمام کرم ضد آفتاب مورد نیاز را بیاوریم! ما حتی می‌توانیم در یکی از بیکینی‌های نئون الهام گرفته از دهه 80 در زیر دوقلو باشیم.منبع