مگان فاکس در یک برش دراماتیک در سال نو با چتری بلوند شده است

اینستاگرام

فاکس می‌گوید: «فکر می‌کنم اولین بار، زمانی که با سطوح نجومی شهرت سر و کار داشتم، این خود نوعی آسیب است. «و اگر خانواده بزرگ یا سیستم حمایتی بزرگی ندارید، خیلی راحت می‌توانید غرق شوید یا در آن گم شوید. و اگر اصلاً ظریف هستید، گذر از آن کار سختی است. بنابراین من خیلی خاموش شدم و از همه چیز عقب نشینی کردم…. من اکنون بسیار مجهزتر هستم تا با آن کنار بیایم و آن را به گونه ای تجربه کنم که بتوانم واقعاً از بخشی از آن لذت ببرم و همیشه آنقدر خودآگاه و ترسناک نباشم.»

با این حال، باب بلند امسال در حال بازگشت است و مدل هایلی بیبر اخیراً مدل جدید خود را به اشتراک گذاشته است. پس از سال‌ها موج‌های طولانی ساحلی، برشی تندتر در حال مد است و Fox مطمئناً می‌تواند آن را از بین ببرد. تن گرم بلوند در مقابل پلاتینیوم روشنی که کیم کارداشیان در سال 2022 پوشیده بود، به رنگ چهره او نیز می آید.

این بازیگر سلفی منتشر کرد که به نظر می رسد در یک تریلر گرفته شده است، که ممکن است به این معنی باشد که این یک مدل موی موقت برای عکسبرداری است و بنابراین در واقع یک کلاه گیس است. اما او واقعاً می توانست این برش را در تمام طول سال تکان دهد. حاشیه ابروهای تیره و چشمان آبی روشن او را که با سایه دودی پوشانده شده بود، قاب می کرد. او یک لب صورتی کمرنگ و یک تاپ سبز رنگ زیر ژاکت کش باف پشمی مشکی پوشیده بود. قطعاً کمد لباس معمولی او که به بازیگوشی و بسیار رنگارنگ تمایل دارد، نیست. یا گوت.

چتری بلوند مگان فاکس

مشخص نیست که فاکس اگر کلاه گیس باشد روی چه پروژه ای کار می کند، اما در آوریل 2022 با او مصاحبه کرد. زرق و برق در مورد نقش های اخیرش در فیلم هیجان انگیز نیمه شب در سوئیچ گراس، جایی که او با نامزدش ماشین تفنگ کلی ملاقات کرد، تا مرگ، جانی و کلاید، آجر طلای بزرگ، عزاداری بخیرکه توسط MGK نویسندگی و کارگردانی شد و همچنین نقش او در این فیلم اکشن مصرف کنندگان 4. این بازگشت به کار پس از یک نوع عقب نشینی بود، زیرا فاکس برای اولین بار در سال های نوجوانی خود به شهرت رسید – که به گفته او بسیار طاقت فرسا بود.

فاکس بیشتر روی صفحه نمایش بزرگ همیشه مورد استقبال قرار می گیرد.منبع

مگان فاکس به‌خاطر لباس‌های بلند تیره‌اش شناخته می‌شود، اما سال جدید و در نتیجه زمان ظاهری جدید فرا رسیده است. او اولین تغییر سال 2023 خود را در استوری اینستاگرام خود در جمعه شب انجام داد و یک باب بلوند بلند با چتری را نشان داد که مدل موهای معمول او را کاملاً متحول می کند.