مگان فاهی توضیح می دهد که فکر می کند واقعاً در آن صحنه از نیلوفر آبی اتفاق افتاده است

در مقابل، اتان، شوهر هارپر، وقتی که هارپر پس از مهمانی در اتاق هتل آنها کاندوم پیدا کرد، او را متهم به خیانت به او کرد. او سپس شروع به تجزیه و تحلیل بیش از حد اوضاع کرد و به این نتیجه اثبات نشده رسید که اتفاقی صمیمی بین هارپر و کامرون رخ داده است.

فابیو لوینو/HBO

هشدار: اسپویلرهای فوری در راه است!

اتان سپس نگرانی های خود را به همسر کامرون، دافنه، برد، که او نیز پذیرفت که ممکن است چیزی بین افراد مهم آنها اتفاق افتاده باشد. دافنه با خندان او را به سمت ساحل در نزدیکی صخره ای غول پیکر و بسیار خصوصی و بزرگ هدایت کرد. بینندگان هرگز متوجه نشدند دقیقاً چه اتفاقی افتاده است و مطمئناً همه چیز به تخیل ما سپرده شد زیرا ما خودمان درباره آنچه اتفاق افتاد نتیجه گیری می کردیم.منبع

یکی از این داستان‌ها در فصل دوم، که در سیسیلی خیره‌کننده اتفاق می‌افتد، بر روی دافنه (مگان) و همسرش کامرون (تئو جیمز) در تعطیلات با دوستشان ایتان (ویل شارپ) و همسرش هارپر (اوبری پلازا) متمرکز بود.

مگان فاهی (Meghann Fahy) بهترین ستاره فصل دوم سریال بود نیلوفر سفیدکه بر اسرار تاریک مهمانان و کارکنان مختلف در یک استراحتگاه ایده آل در طول یک هفته تمرکز دارد.

به سرعت، با بی میلی هارپر برای گرم کردن با دافنه و تئو، همه چیز ناخوشایند شد – که روی کاغذ شبیه زوجی عالی به نظر می رسید که همه چیز را دارند. او بعد از رفتار مشکوک تئو با او در خلوت احساس ناراحتی بیشتری کرد، قبل از اینکه بفهمد او و اتان از یک مهمانی وحشیانه با دو کارگر جنسی در غیاب او و دافنه لذت برده‌اند.