مک بوک ایر در طول فروش جمعه سیاه اولیه اپل 200 دلار تخفیف دارد

مک بوک ایر زمانی که برای اولین بار در سال 2008 عرضه شد، یک طراحی انقلابی برای لپ تاپ ها بود، با طراحی بسیار نازک و سبک وزن که این نوت بوک را به یک رویا برای حمل به دفتر، در یک کوله پشتی بین کلاس های مدرسه و فراتر از آن تبدیل می کرد. در حال حاضر، نوت بوک مک آمده است طولانی از زمان راه اندازی اولیه، اما این ویژگی ها صادق هستند. و با جمع آوری معاملات اولیه جمعه سیاه و دوشنبه سایبری در مورد اقلام فنی برتر، آمازون مک بوک ایر 2020 را به 799.99 دلار کاهش داد – یعنی 200 دلار از قیمت اصلی آن. (بله فک ما هم روی زمین است!!!)

799.99 دلار (20٪ تخفیف)

مدل 2020 مک بوک ایر دارای تراشه ابتکاری M1 اپل به همراه یک CPU 8 هسته ای است تا عملکرد سریع تری نسبت به نسل های قبلی ارائه دهد. تراشه M1 به طور خاص برای محصولات مک طراحی شده است و به لپ‌تاپ شما اجازه می‌دهد تا کارهای سنگینی مانند ویرایش ویدیوی حرفه‌ای و بازی‌های سطح بالا را حتی در MacBook Air انجام دهد. مدلی که به فروش می رسد دارای فضای ذخیره سازی 256 گیگابایتی SSD، عمر باتری تا 18 ساعت، صفحه نمایش شفاف رتینا و وزن تنها 2.8 پوند است. BTW: همچنین یک است بسیار گزینه مقرون به صرفه تر – به خصوص با تخفیف فعلی – با قیمت کمتر از 1000 دلار. این یک اتفاق نادر است، مردم!

آمازون

قیمت 799.99 دلار برای مک بوک ایر 2020 قابل شکست نیست. هر کسی که قبلاً برای مک بوک خرید کرده باشد، می داند که تخفیف 20 درصدی چیزی غیرقابل تصور است. این یکی از مقرون به صرفه ترین لپ تاپ های اپل را حتی بیشتر در دسترس می کند و قبل از شروع دیوانگی در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری به شما امکان می دهد خریدهای تعطیلات را شروع کنید. و حتی بهتر از آن، هر سه رنگ مک بوک ایر با یک تخفیف به فروش می رسد. اوه روز شاد!!منبع

لپ تاپ مک بوک ایر 2020 اپل