مکس موراندو، دوست پسر جدید مایلی سایرس در سال 2022 کیست؟

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مکس در 16 نوامبر 1998 به دنیا آمد و او را 23 ساله کرد. مایلی 29 سال دارد. علیرغم فاصله سنی شش ساله، آنها عقرب هستند زیرا تولد مایلی تنها چند روز پس از تولد اوست، در 23 نوامبر.

او اهل ~فشون~ است

البته، تمام این اطلاعات آبدار به این معنی است که زمان آن رسیده است که به همه چیزهای Maxx Morando بپردازیم. مانند یک توپ ویران وارد شوید، بهترین ها!

Maxx در یک گروه است

بله شما آنرا درست خواندید! و تنها چهار روز پس از تولد 30 سالگی این خواننده، به نظر می‌رسید که این زوج لبخند به لب داشتند، زیرا آخر هفته را با یک ناهار ساده با هم به پایان رساندند.

مایلی «مناسب با اینستاگرامش» را نیز منتشر کرد و این پست را زیرنویس کرد: «شرومین» در نمایشگاه 🍄 @musicmidtown 3 هنرمند مورد علاقه من در 1 عکس! 👾🐸💕”

و این تقریباً تمام چیزی است که در حال حاضر در مورد Maxx می دانیم! با این حال، اگر این «کشتی به چرخش خود ادامه دهد»، قطعاً جزئیات بیشتری خواهیم داشت.منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

نیازی به گفتن نیست که مکس از این فریاد روانی شده بود زیرا اسکرین شات مقاله را در اینستاگرام خود منتشر کرد:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او و مایلی تولد 30 سالگی او را با هم جشن گرفتند

در ماه مارس گذشته، منبعی به هالیوود لایف که در رابطه با ازدواج، به نظر نمی رسد مایلی عجله داشته باشد. آنها گفتند: “او آنجا بوده و این کار را انجام داده است و فکر می کند که آنها برای داشتن تعهد مادام العمر به یکدیگر نیازی به ازدواج ندارند.” با این حال، این *** به این معنی نیست که Maxx شخص خاصی در زندگی او نیست. او می‌گوید: «او سهم نسبتاً زیادی از مشکلات روابط داشته است و معتقد است که دلیل آن این بوده است که تمام عشق‌های گذشته‌اش در کانون توجه بوده است… آنها بسیار جدی و متعهد به یکدیگر هستند. او احساس می کند که آنها شریک روح هستند. منبع دیگری در اکتبر 2022 اعتراف کرد که او شبیه هیچ شریک دیگری است که تا به حال نداشته است.

Maxx یک هنرمند واقعی است و به ظاهر در همه چیز خلاق است. او شخصیت‌های کارتونی را طراحی کرد که بخشی از همکاری طراح قانونی بود که مایلی در حین اجرا پوشید. در واقع آنقدر مشروع بود که مایلی حتی در مصاحبه ای با او از Maxx نام برد ووگ هنگام بحث در مورد فستیوال قاتل او.

در فوریه 2022، این جفت از سرمای زمستان برای یک دوره عیدی در کابو فرار کردند و پدرها آنها را در حال بوسیدن کنار استخر در ویلای خصوصی‌شان گرفتند. گزارش ها می گویند که Maxx حتی چند ماه قبل برای حمایت از مایلی در مراسم ویژه شب سال نو او در NBC در میامی رفت! اما قبل از هر دوی این لک‌های عمومی، در نوامبر 2021، این جفت روی فرش قرمز با هم در لس آنجلس در نمایش مد Gucci Love Rade دیده شدند. شاهد:

دوناتو ساردلاگتی ایماژ

نه مایلی و نه مکس هنوز “سفارش” گزارش شده را تایید نکرده اند، اما ظاهرا “آنها برای مدت کوتاهی با هم بوده اند و فقط از رابطه خود لذت می برند.” سرگرمی امشب. مایلی از این واقعیت خوشش می‌آید که آن‌ها به‌عنوان یک زوج ساده‌تر هستند و فقط روی انجام کارهایش و بودن در کنار افرادی که او را خوشحال می‌کنند متمرکز هستند، و مکس این کار را انجام می‌دهد.»

مایلی و مکس

مایلی در مصاحبه ای در سپتامبر 2021 درباره گروه گفت: «این نگاه یک همکاری بی نظیر بین دو هنرمند نوظهور مورد علاقه من، مکس موراندو و شین کاستل است. شین از قطعات موجودی که من در طول زمان جمع آوری کرده ام استفاده کرد و شخصیت های کارتونی Maxx را سفارشی کرد [within] ساخت و ساز او همکاری آنها نمونه کاملی از پایداری تبدیل شدن به فاز بعدی مد است، و ثابت می کند که هر چیزی را می توان دوباره اختراع کرد، که عمیقاً با من طنین انداز می شود.

ICYMI، دختر ما مایلی سایرس یک مرد جدید دارد. طبق گفته یک منبع E! اخبار، ستاره کانال OG Disney با یک نوازنده به نام Maxx Morando “خوشحالانه قرار ملاقات” دارد. آن‌ها ظاهراً از طریق دوستان مشترک یکدیگر را می‌شناسند و به گفته منبع دوم، «هم هنرمند و خلاق هستند» و هم «به موسیقی‌دان بودن پیوند دارند» رابطه تنگاتنگی با هم دارند.

Maxx درامر یک گروه راک مستقر در لس آنجلس به نام Liily است. او قبل از پیوستن به این تیم، از سال 2015 تا 2018 در گروه پشیمانان و همچنین به عنوان نوازنده درام حضور داشت. اما فکر نکنید که او یک تسویه حساب ساده است. Maxx به خوبی در نواختن سازهای مختلف از جمله گیتار مهارت دارد.

او کمی از مایلی جوانتر است